Yüksek Lisans Öğrencisi Fatma, Taksi Şoförlüğüyle Hayatını Kazanıyor

333 izlenme11 Eylül 2017
Reklamlar
Fethiye'de 2 yıl önce lisans diplomasını aldıktan sonra yüksek lisans yapmaya başlayan Fatma, İş başvurularından olumsuz yanıt alınca eğitim masraflarını çıkarmak için taksi şoförlüğüne başladı.
Muğla Fethiye'de yaşayan Fatma Aysu, 2 yıl önce Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak diplomasına kavuştu.
Ardından uluslararası ticaret bölümünde yüksek lisans yapmaya başlayan Aysu, iş başvurusunda bulunduğu birçok firmadan olumsuz yanıt aldı. Bunun üzerine eğitim masraflarını çıkarmak için babası gibi taksi şoförlüğü yapıyor.
BABA-KIZ AYNI DURAKTA

Gazete Habertürk'ten Erdoğan Cankuş'un haberine göre babasıyla aynı durakta çalışan Aysu, Fethiye'den Antalya'ya, Denizli'den Pamukkale'ye kadar müşteri taşıyor.
Günde yaklaşık 8 saat direksiyon sallayan diplomalı şoför Fatma, hem yüksek lisans giderlerini kazanıyor hem de aile bütçesine katkıda bulunuyor.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAŞ AĞRISINI 40 SANİYEDE GEÇİREN FORMÜL KARADENİZ İSYANDA...SOSYAL MEDYA YIKILIYOR... LEŞLERİ TAŞIMAYIN DEDİNİZ. BUYRUN... Bilgisayar oyunu bir çocuğun daha ölmesine sebep oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
pkk kameramanları hastahane önünde özel harekata artistlik yaparsa sonu böyle olur :)