Anasayfa
06 Temmuz 2017 ( 13765 izlenme )
Reklamlar

Yeni Parti geliyor...İşte genel Başkanı...

 YENİ KURULACAK PARTİNİN GENEL BAŞKANI AÇIKLANDI!..

ÖZDAĞ: YENİ KURULACAK PARTİNİN GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'DİR

Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yeni partiyle ilgili paylaşımda bulunarak, "kurulacak yeni partinin genel başkanı Meral Akşener'dir. Ülke uçurumun kıyısındayken benlik davası yapmam kabul edilemez" ifadelerini kullandı.

Yakın zamanda kurulması beklenen yeni partiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Meral Akşener, Yeniçağ Gazetesi yazarı Servet Avcı'nın kızının düğününde MHP defterinin kendisi için kapandığını, arkadaşlarıyla çalışma içerisinde olduğunu ve merkezdeki boşluğu doldurmak için yeni bir parti kurulacağını söylemişti.

"YENİ PARTİNİN GENEL BAŞKANI AKŞENER OLACAK"

Akşener'in ardından Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ'dan da yeni partiyle ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özdağ, yeni kurulacak partinin genel başkanının Meral Akşener olacağını söyledi.

Ülkenin uçurumun kıyısındayken benlik davası yapmanın kabul edilemez olduğunu ifade eden Ümit Özdağ, şöyle devam etti:

"İKTİDAR İÇİN HAZIRLANMALIYIZ"

Önümüzdeki başkanlık seçiminde, Türk milliyetçilerinin siyasi tasfiyesini engellemek ve milli olan herkesi kapsayan merkezi iktidara taşımak amacıyla, Meral Akşener hanım ile yeni bir parti kurmaya

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TOPBAŞ'ın yerine kim gelecek ? Minibüste Şortlu Kıza Saldırdı, 3 Yıl 4 Ay Ceza Yedi, Serbest Kaldı Canlı yayında ŞOK KEHANET !!! Paylaşmayan kalmasın LÜTFEN ! Bir Müslüman bu sözleri nasıl söyleyebilir...