Yaban Domuzları DEAŞ'lı 3 Teröristi Öldü

1926 izlenme24 Temmuz 2017
Reklamlar

Irak'ın Kerkük kenti yakınlarında etkili olan terör örgütü DEAŞ ile bölgede sıklıkla görülen yaban domuzları karşı karşıya geldi.

3 TERÖRİST ÖLDÜ

Kerkük'e 53 kilometre uzaklıktaki Al-Rashad bölgesinde yer alan bir tarım alanına gelen yaban domuzları burada DEAŞ'lı teröristlerle karşılaştı. Yaban domuzlarının terörist gruba saldırdığı ve 3 DEAŞ teröristinin yaban domuzlarının saldırısı sonucu öldüğü belirtildi.

YABAN DOMUZLARINDAN İNTİKAM ALDILAR

DEAŞ militanlarının daha sonra yaban domuzlarından 'intikam' aldığı belirtilirken, bu intikamın metoduna dair bir bilgi paylaşılmadı.

2014'ten bu yana Irak'ta etkili olan DEAŞ, Kerkük'ün güney batısındaki bazı bölgeleri elinde tutuyor. DEAŞ'ın Kerkük'teki çok sayıda sivili, şehirden kaçmak istediği veya güvenlik güçleriyle işbirliği yaptığı suçlamasıyla idam ettiği biliniyor.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yan Yatarak Piste Yaklaşan Uçağın Pilotu Konuştu: Bilinçli Olarak Yan Yatırdık Bu görüntüler REFERANDUMDA %60 EVET OYU ÇIKAN ORDU'DAN Canan Arın 'AKP şeriat istiyor' dedi; sunucu Ahu Özyurt dudağını ısırdı! Prof. Dr. Orhan Şen Hafta Sonu İçin Uyardı: Hava Daha da Isınacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çocuk Gelin Cinayetinde Anneden Şok İtiraf: