VOLKAN KONAK: ''BAZI DÜRZÜLER İSTİYOR DİYE BU ÜLKEYİ TERK ETMEM''

1639 izlenme03 Temmuz 2017
Reklamlar

Beylikdüzü'nde sevenleriyle buluşan ünlü sanatçı Volkan Konak ABD’ye yerleşeceği yönünde çıkan haberlere “Bazı dürzüler istiyor diye bu ülkeyi terk etmem” dedi. Ayrıca Konak, FETÖ için sert açıklamalarda da bulundu.


Beylikdüzü'nde Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları kapanış konserinde ünlü sanatçı Volkan Konak sahne aldı. Konak burada bazı açıklamalarda bulundu.


“BAZI DÜRZÜLER İSTİYOR DİYE BU ÜLKEYİ TERK ETMEM”


Karadeniz’in sevilen sesi Volkan Konak ABD’ye gideceği konusunda çıkan haberlere, “Bir yere gittiğim yok. Üst düzey sanat okulu okuması için kızım Amerika’da ve ben gidemiyorum zaten. Biz ilime ve eğitime vurgunuz. Ama ben Türkiyeme vurgun bir insanım. Şimdi bazı dürzüler istiyor diye bu ülkeyi terk etmem. Kimse kusura bakmasın öyle bir şey yok. Akıl var mantık var. 3 yıldır en çok konser veren ekibiz. Karadenizliler anlayacaktır bu dediğimi, beni deli mi... manyak mıyım ben” ifadelerini kullandı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neden İlkokul Bile Okumamış Cahil bir Toplum İstiyorlar? NATO kaynakları: Darbe Erdoğan tarafından tezgahlandı! Arınç’tan Erdoğan’a Fıkralı Gönderme YARBAY MEHMET ALKAN ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE HAKSIZLIĞA KARŞI SUSMADI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GURURLA izlenir! Kütahya da CAMİYE GİZLİCE giren kişi öyle birşey yaptı ki...Helal olsun...