VOLKAN KONAK: ''BAZI DÜRZÜLER İSTİYOR DİYE BU ÜLKEYİ TERK ETMEM''

1640 izlenme03 Temmuz 2017
Reklamlar

Beylikdüzü'nde sevenleriyle buluşan ünlü sanatçı Volkan Konak ABD’ye yerleşeceği yönünde çıkan haberlere “Bazı dürzüler istiyor diye bu ülkeyi terk etmem” dedi. Ayrıca Konak, FETÖ için sert açıklamalarda da bulundu.


Beylikdüzü'nde Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları kapanış konserinde ünlü sanatçı Volkan Konak sahne aldı. Konak burada bazı açıklamalarda bulundu.


“BAZI DÜRZÜLER İSTİYOR DİYE BU ÜLKEYİ TERK ETMEM”


Karadeniz’in sevilen sesi Volkan Konak ABD’ye gideceği konusunda çıkan haberlere, “Bir yere gittiğim yok. Üst düzey sanat okulu okuması için kızım Amerika’da ve ben gidemiyorum zaten. Biz ilime ve eğitime vurgunuz. Ama ben Türkiyeme vurgun bir insanım. Şimdi bazı dürzüler istiyor diye bu ülkeyi terk etmem. Kimse kusura bakmasın öyle bir şey yok. Akıl var mantık var. 3 yıldır en çok konser veren ekibiz. Karadenizliler anlayacaktır bu dediğimi, beni deli mi... manyak mıyım ben” ifadelerini kullandı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Madımak'ta adalet sağlanmadan Türkiye'de adalet sağlanmaz' Muharrem İNCE AKP & FETO ilişkisini öyle bir yüzlerine vurdu ki ! Gökhan ÖZOĞUZ söylediği Marş ile Adalet yürüyüşüne böyle destek verdi... Gül'e yakın gazeteciler Akşener'in kapısını çaldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adalet Yürüyüşleri için hazırlanan muhteşem kısa film