Valilikten Yardım Kabul Etmeyen Anne, Engelli Kızını Koltukta Gezdiriyor

242 izlenme 19 Eylül 2017
Reklamlar
Çorum'da yaşayan bir anne, 14 yaşındaki engelli kızı için valilik tarafından temin edilen akülü aracı kabul etmedi. Kızını altına teker koydurttuğu koltukla sokaklarda gezdiriyor.
Çorum'da 50 yaşındaki Öznur T., 14 yaşındaki engelli kızını, altına teker koydurttuğu koltukla sokaklarda gezdiriyor.
GÖREN ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMİYOR

Çorum'da zihinsel ve fiziksel engelli olan N.E.'nin ulaşımını annesi evindeki tekli koltuğun altına teker koydurtarak sağlıyor. Çorum'un cadde ve sokaklarında tekerlekli sandalye yerine koltukla gezen N.E.'nin bu durumunu görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
TEK KİŞİLİK KOLTUKTA GEZDİRİYOR

Bir süre önce eşinden boşanan ve kızıyla birlikte yaşayan Öznur T., Valilik desteğini de kabul etmiyor. Valilik tarafından temin edilen akülü aracı kabul etmeyen anne kızını tek kişilik koltukla kentin cadde ve sokaklarında gezdiriyor.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yok Böyle Canilik! Yerde Yatan Köpeğin Başını Ezip Kaçtı Meteorolojiden şiddetli yağış uyarısı...13 Şehir için çok önemli... "Yardım Edin" Diye Bağıran Genç Mahalleyi Sokağa Döktü Kasırganın Ardından Bahamalar'da Okyanus Yok Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bursa'da Servis Minibüsü Alev Alev Yandı! O Anlar Kamerada
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/8/1/valilikten-yardim-kabul-etmeyen-anne-engelli-kizini-koltukta-gezdiriyor/index.html#fb