Vahşet! Sokakta Su Satan 5 Yaşındaki Çocuk, Defalarca Bıçaklanarak Öldürüldü

8026 izlenme19 Eylül 2017
Reklamlar
Mersin'de 5 yaşındaki Suriyeli bir erkek çocuğu bıçaklanarak öldürüldü. Çok sayıda bıçak darbesi ve işkence izi tespit edilen ceset, bir iş yerinin duşakabininde bulundu.
Mersin'in Erdemli İlçesine bağlı Kızkalesi'nde Suriyeli 5 yaşındaki Muhammed Hacderviş, defalarca bıçaklanarak öldürüldü.
SOKAKLARDA SU SATIYORDU

Suriye'deki iç savaştan kaçarak 3 yıl önce Kızkalesi'ne geldiği belirlenen ailenin en küçük çocuğu olan ve su satan Muhammed Hacderviş, dün akşam saatlerinde evine dönmedi. Bunun üzerine annesi Ranya Hacderviş ve diğer yakınları çocuğun bulunması için çevrede aramaya çıktı. Ancak, Suriyeli ailenin gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdüğü arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Küçük çocuğun kaybolduğu yönünde de Kızkalesi Polis Merkezi'ne bilgi verildi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kuzey Kore'den Sonra Rusya da Nükleer Başlıklı Füze Denemesi Yaptı! Hasta Numarasıyla Vatandaşları Gasp Eden 5 Aylık Hamile Kadın Yakalandı İrfan Değirmenci’den yeni yayın sinyali: İyi bir ikili doğuyor galiba! Mağazaya Gelen Elbise Kolisinden Bakın Ne Çıktı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Cep telefonunuz el bombasına dönüşmesin' uyarısı