Vahşet! Sokakta Su Satan 5 Yaşındaki Çocuk, Defalarca Bıçaklanarak Öldürüldü

8029 izlenme19 Eylül 2017
Reklamlar
Mersin'de 5 yaşındaki Suriyeli bir erkek çocuğu bıçaklanarak öldürüldü. Çok sayıda bıçak darbesi ve işkence izi tespit edilen ceset, bir iş yerinin duşakabininde bulundu.
Mersin'in Erdemli İlçesine bağlı Kızkalesi'nde Suriyeli 5 yaşındaki Muhammed Hacderviş, defalarca bıçaklanarak öldürüldü.
SOKAKLARDA SU SATIYORDU

Suriye'deki iç savaştan kaçarak 3 yıl önce Kızkalesi'ne geldiği belirlenen ailenin en küçük çocuğu olan ve su satan Muhammed Hacderviş, dün akşam saatlerinde evine dönmedi. Bunun üzerine annesi Ranya Hacderviş ve diğer yakınları çocuğun bulunması için çevrede aramaya çıktı. Ancak, Suriyeli ailenin gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdüğü arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Küçük çocuğun kaybolduğu yönünde de Kızkalesi Polis Merkezi'ne bilgi verildi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Antalya'da Parçalara Ayrılmış Kedi Cesedini Gören Mahalleliyi 'Satanist' Kabusu Sardı Aksaray'da Yaya Geçidine Park Edilen Polis Otosuna Para Cezası Kesildi Hakkari'deki PKK Saldırısından Kurtulan Mucize Bebeğin Maaşı Kestiler Avrupa'da "Şeytan" Alarmı! Türkiye'yi de Etkisi Altına Alacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul'da Okul Saatlerine Yeni Ayarlama! Derslerin Başlayacağı Saat Belli Oldu