Televizyon Kanalı Kurup, Misak-ı Milli Sınırları ile Hava Durumu Sundu

205 izlenme28 Eylül 2017
Reklamlar
Sisi lakaplı ünlülerin menajeri Seyhan Soylu, kendi kurduğu televizyon kanalında hava durumu sunarken Kerkük, Musul, Süleymaniye, Varna ve Selanik'i Türkiye sınırları içinde gösterdi.
Sisi lakaplı Seyhan Soylu "Osmanlı TV" adıyla kendi televizyonunu kurdu. Ve ekrana çıkıp "Misak-ı Milli Hava Durumu"nu sundu.
EN ÇOK İZLENENLER ARASINA GİRDİ

Soylu, kullandığı ağır Osmanlıca dil ve üslup izleyenleri hayrete düşürdü. Soylu'nun "Misak-ı Milli Hava Durumu" sunduğu görüntüler kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi.
"OH MİS KOKULU BİZİM TOPRAĞIMIZ"

Kerkük, Musul, Süleymaniye, Varna ve Selanik'i Türkiye sınırları içinde gösteren Sisi'nin illere göre hava durumunu anlatırken, Orta Anadolu'ya sıra gelince dönüp haritayı koklaması ve "Oh mis kokulu bizim toprağımız" demesi dikkat çekti.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA!! AKOM Saat Verdi! İstanbul'a Bu Gece Şiddetli Yağmur Geliyor Burası İstanbul Ümraniye Gözlerinize inanamayacaksınız... Balıkesir'de Okul Yolunda Anne ve Kızına Silahlı Saldırı! 7 Yaşındaki Kız Öldü Vahşet! Sokakta Su Satan 5 Yaşındaki Çocuk, Defalarca Bıçaklanarak Öldürüldü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mardin'deki Terör Operasyonundan Acı Haber