Tekel Bayinden 10 TL'ye Aldığı Şarap, Elinde Bomba Gibi Patladı

180 izlenme23 Eylül 2017
Reklamlar
Tekel bayisinden alınan alkol şişesi kapağı açıldığı sırada bomba gibi patladı Şişenin kapağını açan genç adam el ve kol bölgesinden yaralandı.
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, Tekel bayisinden aldığı alkol şişesi kapağını açtığı sırada elinde bomba gibi patlayan genç adam yaralandı. Kolunda ve elinde ciddi yaralar oluşan genç geçirdiği operasyon sonrası 3 ay iş göremez raporu alırken, içkiyi üreten firmadan da şikayetçi oldu.
BOMBA GİBİ PATLADI

Olay, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 19 Eylül günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 33 yaşındaki İsak Aslan gittiği tekel bayinden şarap bazlı aromatik içki satın aldı. Tekel bayisi içindeyken içki şişesinin kapağını açan Aslan'ın elinde bulunan şişe bomba gibi patladı.
YARALANAN GENÇ, 3 AY İŞ GÖREMEZ RAPORU ALDI

Neye uğradığını şaşıran İsak Aslan el ve kol bölgesinden yaralanarak Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Turgutlu Devlet Hastanesinde tendom onarımı ve yaralanmaya bağlı operasyon geçiren İsak Aslan aynı gün hastaneden taburcu edilerek, 3 ay iş göremez raporu aldı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakkari'deki PKK Saldırısından Kurtulan Mucize Bebeğin Maaşı Kestiler Kazadan Günler Sonra Gözlerini Açtı, İlk Sorusu Şok Etti 11 Yaşındaki Kızı Taciz Etti, Gazetecilere Söyledikleri Şoke Etti: Sizin Torununuza mı Yaptılar? Uzmanlar Uyardı: Bu Oyuncak, Piyasadan Acilen Toplatılmalı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hasta Ziyaretinden Dönen Göksu Çifti, Kazada Öldü