Tekel Bayinden 10 TL'ye Aldığı Şarap, Elinde Bomba Gibi Patladı

177 izlenme23 Eylül 2017
Reklamlar
Tekel bayisinden alınan alkol şişesi kapağı açıldığı sırada bomba gibi patladı Şişenin kapağını açan genç adam el ve kol bölgesinden yaralandı.
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, Tekel bayisinden aldığı alkol şişesi kapağını açtığı sırada elinde bomba gibi patlayan genç adam yaralandı. Kolunda ve elinde ciddi yaralar oluşan genç geçirdiği operasyon sonrası 3 ay iş göremez raporu alırken, içkiyi üreten firmadan da şikayetçi oldu.
BOMBA GİBİ PATLADI

Olay, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 19 Eylül günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 33 yaşındaki İsak Aslan gittiği tekel bayinden şarap bazlı aromatik içki satın aldı. Tekel bayisi içindeyken içki şişesinin kapağını açan Aslan'ın elinde bulunan şişe bomba gibi patladı.
YARALANAN GENÇ, 3 AY İŞ GÖREMEZ RAPORU ALDI

Neye uğradığını şaşıran İsak Aslan el ve kol bölgesinden yaralanarak Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Turgutlu Devlet Hastanesinde tendom onarımı ve yaralanmaya bağlı operasyon geçiren İsak Aslan aynı gün hastaneden taburcu edilerek, 3 ay iş göremez raporu aldı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Şey Bir Şüpheyle Başladı! DNA Testi Yaptıran Baba, Ortağını Öldürdü SON DAKİKA !!! Son Dakika !! Şehrin Sokaklarına Gökten Balık Yağdı Televizyonda Kayıp Diye Aranan Genç Kız, Defalarca Cinsel İstismara Uğramış

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul Trafiğinde Okul Servisi Yoğunluğunu