Talat Bulut'un Vatan Şaşmaz İsyanı Sosyal Medyayı Salladı

78094 izlenme30 Ağustos 2017
Reklamlar
Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesinin ardından yapılan yorumlara tepki gösteren Talat Bulut'un 50 saniyelik videosu kısa sürede en çok izlenen ve paylaşılanlar arasına girdi.

Eski sevgilisi tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz cinayeti hakkında yapılan yorumlar, ünlü oyuncu Talat Bulut'u isyan ettirdi. Ünlü oyuncunun 50 saniyelik videosu, kısa sürede en çok paylaşılanlar arasına girdi.
YORUMLARA TEPKİ GÖSTERDİ

Yayınladığı videoda sosyal medyada yapılan yorumlara tepki gösteren Bulut, şu ifadelere yer verdi: "Kendi dilinde okuduğunu anlamada 65 ülke arasında 45'inci olan bizlerin duyduklarına inanma ve değerlendirmede herhalde dünya birincisiyiz.
"BİRAZ SUSSAK"

Son cinayette sosyal medyadaki bilim, edebiyat, sosyalolojik kriminal değerlendirmeler... Beyler! Gerçek küçük bir aralıkta saklıdır...Yanılgılarınızın ucu bucağı yok.. Biraz sussak..."
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Harvey Kasırgası Sonucu Teksas Kıyılarına Vuran Ne İdüğü Belirsiz Deniz Yaratığı Candan Erçetin yine yaptı yapacağını helal olsun! AKP li Belediye Başkanı Atatürk'e, Erdoğan ve Kendini Selamlattırdı! Kendini Ağca zincirledi haykırdı "Açım,İşsizim,AKP'liyim"

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz..72.Bölüm Fragmanı..