Sorumsuz Anne - Baba! Çocuklarını Ayaklarının Altına Alıp Trafiğe Çıktılar

83 izlenme 17 Eylül 2017
Reklamlar
Denizli'de çocuklarını bindikleri motosikletin ayak konulan bölümüne yan yatırarak trafiğe çıkan çifte, sosyal medyada tepki yağdı.
Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir motosiklet sürücüsünün eşini arkasına ve çocuğunu koltuğun altına alarak yaptığı tehlikeli yolculuk, görenlere pes dedirtti. Motosiklet sürücüsünün fotoğrafını çeken vatandaşlar, sosyal medyadan duruma tepki gösterdi.
ÇOCUĞU AYAKLARINI KOYDUKLARI YERE YANTIRDILAR

Sümer Mahallesi'nde çekilen ve sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta anne, baba ve bir erkek çocuk motosiklette seyir halinde giderken görülüyor. Ancak iki kişilik motorda yer bulunamayan çocuğun, sürücünün ayağını koyduğu alana yan yatırılarak götürüldüğü dikkat çekiyor."SORUMSUZ ANNE - BABA"

Görüntülere vatandaşlar tarafından tepki gösterilerek sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğrafa ise 'sorumsuz anne baba' gibi birçok yorum yapıldı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bursa'da Direksiyon Başında Nöbet Geçiren Genç, İş Yerine Daldı Ankara'da Otomobil, Park Halindeki TIR'a Çarptı, 5 Kişi Öldü Her Şey Bir Şüpheyle Başladı! DNA Testi Yaptıran Baba, Ortağını Öldürdü Show TV'nin İddialı Başlayan Dizisi Rüya, Reyting Kurbanı Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Araplar ve Filistinliler Erdoğan'ın Mescid-i Aksa Şiirini Okuduğu Filmi Paylaşıyor
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/4/5/sorumsuz-anne-baba-cocuklarini-ayaklarinin-altina-alip-trafige-ciktilar/index.html#fb