ŞOOK ! Tünel Konuştu. Erdoğan'ı Kandırmışlar

2126 izlenme20 Temmuz 2017
Reklamlar
AVRASYA TÜNELİNİ SEL BASTI...

İstanbul 18 Temmuz Salı sabahı şiddetli yağmura uyandı. Yağış sonrasında İstanbul'da hayat durma noktasına geldi. Metro istasyonlarını, kara yolları evleri yağmur bastı. hatırlattı. 

Yağmur Avrasya Tüneli’ni de vurdu ve tünel su baskını nedeniyle uzun süre araç trafiğine kapatıldı. Avrasya Tüneli tanıtımında "İstanbul'un iki yakası arasında dışarıdaki iklim şartlarından etkilenmeden kesintisiz araç ulaşımı mümkün hale geldi" ifadeleri kullanılmıştı.

Erdoğan Avrasya Tüneli’nin açışı sırasında şöyle demişti:

"Günde 100 bin araç, dışarıdaki hava şartlarından etkilenmeden rahat bir şekilde burayı kullanacaktır. Artık fırtına çıktı, vapur seferleri iptal oldu, sis çöktü, köprüde trafik durdu gibi haberleri geride bırakıyoruz. Bir taraftan Marmaray, bir taraftan Avrasya Tüneli... Avrasya Tüneli sayesinde İstanbul'un iki yakası arasında dışarıdaki iklim şartlarından etkilenmeden kesintisiz araç ulaşımı mümkün hale geldi.”

İşte yağmur sonrasında Avrasya Tüneli’nin hali:
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Uçağında Dünyayı Şoke Eden O soru!! DARBEYİ NE ZAMAN YAPIYORUZ KOMUTAN? BÜLENT ECEVİTİN ÖYLE BİR VİDEOSU ÇIKTIKİ.. SİYASET ADAMI OLMA DERSİ VERMİŞ ADETA Hakan Bayrakçı 10 Saniyede ATATÜRK düşmanının salyasını akıttı ! Gül'e yakın gazeteciler Akşener'in kapısını çaldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON DAKİKA!Erdoğan'dan Adalet Yürüşü'ne çok sert sözler!