ŞOOK ! Tünel Konuştu. Erdoğan'ı Kandırmışlar

2128 izlenme20 Temmuz 2017
Reklamlar
AVRASYA TÜNELİNİ SEL BASTI...

İstanbul 18 Temmuz Salı sabahı şiddetli yağmura uyandı. Yağış sonrasında İstanbul'da hayat durma noktasına geldi. Metro istasyonlarını, kara yolları evleri yağmur bastı. hatırlattı. 

Yağmur Avrasya Tüneli’ni de vurdu ve tünel su baskını nedeniyle uzun süre araç trafiğine kapatıldı. Avrasya Tüneli tanıtımında "İstanbul'un iki yakası arasında dışarıdaki iklim şartlarından etkilenmeden kesintisiz araç ulaşımı mümkün hale geldi" ifadeleri kullanılmıştı.

Erdoğan Avrasya Tüneli’nin açışı sırasında şöyle demişti:

"Günde 100 bin araç, dışarıdaki hava şartlarından etkilenmeden rahat bir şekilde burayı kullanacaktır. Artık fırtına çıktı, vapur seferleri iptal oldu, sis çöktü, köprüde trafik durdu gibi haberleri geride bırakıyoruz. Bir taraftan Marmaray, bir taraftan Avrasya Tüneli... Avrasya Tüneli sayesinde İstanbul'un iki yakası arasında dışarıdaki iklim şartlarından etkilenmeden kesintisiz araç ulaşımı mümkün hale geldi.”

İşte yağmur sonrasında Avrasya Tüneli’nin hali:
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konyaspor Başkanından rezil İzmir Marşı açıklaması Adalet yürüyüşü İstanbul'da Mehter Marşı ve 16 Türk Devletinin bayrağıyla karşılandı. VOLKAN KONAK: ''BAZI DÜRZÜLER İSTİYOR DİYE BU ÜLKEYİ TERK ETMEM'' Erol EVGİN'in bu cevabı dünyaya yeter...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte o kamyon tezeği böyle döküp kaçtı!