Son Dakika... Moskova'da Bomba Alarmı! 10 Bin Kişi Tahliye Edildi

64 izlenme 13 Eylül 2017
Reklamlar
Son dakika... Rusya'nın başkenti Moskova'da, peş peşe gelen bomba ihbarları nedeniyle tren istasyonları, AVM'ler ve üniversitelerden 10 bin kişi tahliye edildi.
Rusya'nın başkenti Moskova'da sıcak saatler yaşanıyor. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, eş zamanlı yapılan ihbarlar nedeniyle yaklaşık 10 bin kişi tren istasyonları, AVM'ler ve üniversitelerden tahliye edil20 YERDE TAHLİYE İŞLEMİ YAPILDI

Rus haber ajanslarının geçtiği son dakika haberine göre, yetkililer eş zamanlı bomba ihbarları nedeniyle alarma geçti
Yaklaşık 20 bölgenin boşaltıldığını duyuran yetkililer, bu bölgeler arasında üniversitelerin, tren ve metro istasyonlarının yanı sıra AVM'lerin de bulunduğu öğrenildi.
KIZIL MEYDAN VE ÇEVRESİNDE ALARM
Polislerin birden fazla noktada bomba olmasına karşı önlem aldığı bildiriliyor. Ekipler bomba uzmanı köpeklerle binaların içerisine giriyor. İhbar edilen bölgelerin çoğunlukla Kızıl Meydan çevresinde olduğu bildirildi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zehir Rotası.. Ergene Nehri'ndeki İnanılmaz Değişim! Trafik Polisi, 2 Dayısını ve Kuzenini Öldürmüştü! Dehşet Anlarının Görüntüleri Ortaya Çıktı Aylan Bebek ile aynı kaderi paylaştı... SON DAKİKA!! İSTANBUL'DA ARABA DENİZE UÇTU

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FETÖ'den İhraç Edilen Eski Komiser Yardımcısı Öyle bir şekilde yakalandı ki...
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/1/7/son-dakika-moskova-da-bomba-alarmi-10-bin-kisi-tahliye-edildi/index.html#fb