Anasayfa
06 Temmuz 2017 ( 8009 izlenme )
Reklamlar

Sedat PEKER'den cevap geldi...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nün 20. gününde İzmit’e giren korteje yönelik çeşitli protestolar gerçekleştirilmişti.

Ellerinde “Sedat Peker” yazılı plaka ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın posterini tutup ülkücü işareti yapan grubun Peker’in adamları olduğu ortaya çıkmıştı. Bu olayın ardından sosyal medyada Sedat Peker’in adamlarının Adalet Yürüyüşü’ne saldıracağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Sedat Peker ise sosyal medya hesaplarından yayınladığı yazısında Adalet Yürüyüşü'yle ilgili çağrı yaptı. Adalet Yürüyüşü'ne karşı sert tepki gösterenleri uyaran Peker, “Vatanseverlik gerektiğinde ülke için şehit olmayı gerektirir. Ancak vatanseverliğin en zor boyutu içindeki siniri, nefreti, kini eriterek sabredebilmeyi başarmaktır. Daha önce birçok kez söylediğim gibi gerekirse ellerimiz kırılana kadar duvarları yumruklayacağız. Ancak bizi düşürmek istedikleri oyunun bir parçası olmayacağız” açıklamasında bulundu.

Sedat Peker yazılı açıklamasında şunlara değindi:

“Türk-İslam davasına inanan dava adamları Yüce Allah’ın yazdığının haricinde hiçbir gücün yazdığı senaryonun parçası olmayacaklardır. Sabretmeliyiz. Ne kadar zor olursa olsun sabretmeliyiz. Ülkemizde iç savaş varmış görüntüsünü tüm dünyaya servis etmelerine asla olanak vermemeliyiz.”

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ elebaşı Gülen öyle bir resim çektirip yayınladı ki... Muğla da yaşanan 6,6 lık deprem sonrası oluşan tsunami yolları kapattı... Sarıkamış'ta Yangın Yeniden Başladı, Ormanlar Cayır Cayır Yanıyor! TÜRKİYE'NİN BÜYÜK KAYBI... POLİS HER YERDE KAYIP İNTİHAR MEKTUBUNU ARIYOR