Sarıyer'de Asansör Boşluğuyla Kabin Arasında Sıkışan İşçi Feci Şekilde Can Verdi

507 izlenme26 Eylül 2017
Reklamlar
Sarıyer'de tamirat için geldiği binada, asansör boşluğundaki kombiye bakacağı esnada asansörün kabini ile duvar arasında sıkışan talihsiz işçi, feci şekilde can verdi.
İstanbul'un Sarıyer ilçesinde kombi tamiri için gittiği apartmanda çalışırken asansör kabini ile duvar arasında kalan işçi sıkışarak hayatını kaybetti. Talihsiz işçinin cansız bedeni, 2 saatlik çalışmanın ardından çıakrılabildi.
KABİN İLE DUVAR ARASINDA SIKIŞTI

Olay, saat 09.30 sıralarında Sarıyer Yeni Mahalle Yeni Mahalle Caddesi üzerinde meydana geldi. Binada yaşayanlar bozulan kombi için sabah saatlerinde tamirci çağırdı. Bir süre sonra tesisat çantasıyla binaya gelen Rifai Yaşın (40), birinci kata çıktı. Mutfağa giren Yaşın, asansör boşluğundaki kombiye ulaşmak için pencereyi açtı. O esnada ev sakinlerinden biri giriş katından asansörü çağırdı. Asansörün hareket etmesi üzerine pencereden sarkan talihsiz adam, kabin ile duvar arasında sıkıştı. Bir kısmı boşluğun altında diğer kısmı da içeride kalan adamı ev sakinleri fark etti.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA!!! Serbest Bırakıldığı İddia Edilen Rıza Sarraf Mahkemeye Zincirlenerek Getirildi Bursa'da Servis Minibüsü Alev Alev Yandı! O Anlar Kamerada Metro ve Marmaray İle İlgili Yeni Gelişme Son yılların en büyüğü oldu 7,4 şiddetinde...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FED'in Faiz Kararı Sonrası Dolar Yükselişe Geçti