Şanlıurfa'da Okulda Suriyeli Gerginliği! "Anneye Dayak" İddiası, Kavga Çıkardı

105 izlenme 21 Eylül 2017
Reklamlar
Şanlıurfa'da bir okulda eğitim alan Suriyeliler ile aynı bahçede bulunan ilkokul öğrencileri arasında, bir annenin dövüldüğü iddiası üzerine kavga çıktı. Çevik kuvvet, Suriyeliler'i tahliye etti.
Şanlıurfa'da Eyyubiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasında eğitim alan Suriyeliler ile aynı bahçede bulunan Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencileri arasında, bir kadının dövüldüğü iddiası üzerine gerginlik çıktı. Dayak olayını duyarak okula gelen veliler, eylem yaptı. Bunun üzerine Halk Eğitim Merkezi'ndeki Suriyeliler çevik kuvvet ekiplerince tahliye edildi.
İLKOKULA GİDEN ÖĞRENCİNİN ANNESİ DÖVÜLDÜ

Suriye'deki iç çatışmalardan kaçarak Şanlıurfa'ya sığınan yetişkin Suriyelilere yönelik Haleplibahçe Mahallesi'ndeki Fatih Sultan Mehmet İlkokulu bahçesinde yer alan Eyyübiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasında adı öğrenilmeyen Suriyeli iki yetişkinin iddiasına göre, ilkokula giden bir çocuğun annesini belirlenmeyen bir nedenle bahçede dövdü.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Irma Kasırgasına Teknede Yakalanan 2 Kişi ve 1 Köpek, Helikopterle Kurtarıldı Adana'da Kadın Polis, Sokak Levhasında 50 Paket Esrar Buldu SON DAKİKA!!! Serbest Bırakıldığı İddia Edilen Rıza Sarraf Mahkemeye Zincirlenerek Getirildi İnsanlığın bittiği an !!! Hamile kadını böyle tekmeledi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Küçücük Çocuğu, Kendisine Çarptı Diye Betona Fırlattı
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/8/9/sanliurfa-da-okulda-suriyeli-gerginligi-anneye-dayak-iddiasi-kavga-cikardi/index.html#fb