Nihat Doğan, Mustafa Ceceli'nin Kadınlarla Ayin Yapan Şeyhine Ateş Püskürdü

165 izlenme 30 Eylül 2017
Reklamlar
Mustafa Ceceli'nin şeyhi Ahmet Hulusi'nin kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaptığı görüntülere Nihat Doğan "40 yıllık sofiyim, böyle tarikata denk gelmedim!" sözleriyle tepki gösterdi.
Yeni dönem tasavvufçu olarak bilinen ve ünlü şarkıcı Mustfa Ceceli'ye de şeyhlik yapan Ahmet Hulusi'nin kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaparken çekilen görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Görüntülere en çarpıcı tepki ise Nihat Doğan'dan geldi.
"40 YILLIK SOFİYİM BÖYLE TARİKATA DENK GELMEDİM"

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında, konu Mustafa Ceceli'nin şeyhi Ahmet Hulusi'nin Amerika'da kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaptığı görüntülere geldi. Görüntüleri yorumlayan Nihat Doğan, "40 yıllık sofiyim böyle tarikata denk gelmedim!" sözleriyle yaşananlara tepki gösterdi."BİZİ DE ALIN ORAYA"

Nihat Doğan sözlerine şöyle devam etti:

Gerçek Allah dostu, Ehl-i Sünnet savunucuları olan Allah dostları kadınla göz göze gelmez. Haramdır bir kere ya! Kadınlar kızlar maşallah voltran oluşturmuş kimin eli kimin neresinde belli değil. Tarikata bak, bizi de alın oraya.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evli ve çocuklu olduğunu unuttu böyle yakalandı... Ezgi o görüntülere çıldırdı ağzını bozdu... Bülent Ersoy, Yıllar Sonra Mayolu Görüntülendi Gelin Adayı Hanife, Sosyetenin Akın Ettiği Etçi Nusret'in Mekanına Gitti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Faslı Şarkıcıyla Yakalanan Erdem Kınay'ı Karısı Terk Etti
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/6/6/nihat-dogan-mustafa-ceceli-nin-kadinlarla-ayin-yapan-seyhine-ates-puskurdu/index.html#fb