Nihat Doğan, Mustafa Ceceli'nin Kadınlarla Ayin Yapan Şeyhine Ateş Püskürdü

185 izlenme30 Eylül 2017
Reklamlar
Mustafa Ceceli'nin şeyhi Ahmet Hulusi'nin kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaptığı görüntülere Nihat Doğan "40 yıllık sofiyim, böyle tarikata denk gelmedim!" sözleriyle tepki gösterdi.
Yeni dönem tasavvufçu olarak bilinen ve ünlü şarkıcı Mustfa Ceceli'ye de şeyhlik yapan Ahmet Hulusi'nin kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaparken çekilen görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Görüntülere en çarpıcı tepki ise Nihat Doğan'dan geldi.
"40 YILLIK SOFİYİM BÖYLE TARİKATA DENK GELMEDİM"

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında, konu Mustafa Ceceli'nin şeyhi Ahmet Hulusi'nin Amerika'da kadınlarla sarmaş dolaş ayin yaptığı görüntülere geldi. Görüntüleri yorumlayan Nihat Doğan, "40 yıllık sofiyim böyle tarikata denk gelmedim!" sözleriyle yaşananlara tepki gösterdi."BİZİ DE ALIN ORAYA"

Nihat Doğan sözlerine şöyle devam etti:

Gerçek Allah dostu, Ehl-i Sünnet savunucuları olan Allah dostları kadınla göz göze gelmez. Haramdır bir kere ya! Kadınlar kızlar maşallah voltran oluşturmuş kimin eli kimin neresinde belli değil. Tarikata bak, bizi de alın oraya.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı Almanya sokaklarını Bağlama ve Türkçe Deyişlerle süsleyen, Alman kızı Saskia.. Adnan Oktar'ın Öyle Yeteneği Ortaya Çıktı Ki. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizinden Dudak Uçuklatacak Para Alacak. Servetine Servet Katacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İddianame Kabul Edildi!