Nihat Doğan ile Ömür Varol, Otoparkta Joplarla Birbirine Girdi

2293 izlenme07 Eylül 2017
Reklamlar
Beyaz TV'de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu kavganın ardından programı Ömür Varol, ekip ile yollarını ayırmış, Varol yeni bir programa başlamıştı. İkili kanalın otoparkında birbirine girdi.
"NE BAKIYORSUN LAN"

Uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaşan ikili tekrar kavga etti. Ömür Varol'un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol'a önce "Ne bakıyorsun lan" şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.
ÇALIŞANLAR ZOR AYIRDI

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan'ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan'ın bu anlarda da Varol'a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi. Ömür Varol'un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan'ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenilirken, iddiaya göre, Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek, olayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera görüntülerini istediği bildirildi. (Medyaradar)
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GİZLİCE ÇEKİLEN BU VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR!!! 9,5 ŞİDDETİNDE VE 10 DAKİKA SÜRMÜŞ!!! Arkadaşı Tarafından Bıçaklanan Genç, Yürüyerek Geldiği Hastanede Öldü Ürdünlü Yorumcu,Canlı Yayına Pantolonsuz Bağlandı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Suriyeli Muhalif Komutan (Şeyh Muhammed Kasem Elnassuh) Torunuyla Basıldı