Mafya Babası SEDAT PEKER'den AKP muhaliflerine ŞOK TEHDİT...

19407 izlenme17 Temmuz 2017
Reklamlar
PEKER: BAYRAK DİREKLERİNE ASACAĞIZ

Organize suç örgütü lideri Reis Sedat Peker, dün Çengelköy şehitliğinde yaptığı konuşmada tehdit içeren ifadeler kullandı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı diktatör olmakla eleştirenleri tehdit eden Peker şunları söyledi:

"Yatın Kalkın Dua edin"

Bu şımarmış, devletimizin devlet devlet olma geleneğiyle onlara sağladığı imkanlardan dolayı şımarmış bu kişiler sayın cumhurbaşkanımız için diktatör diyorlar. Bizim haklarımızı elimizden aldı diyorlar. Bunun gibi çeşitli suçlamalar yapıyorlar. Ancak ben biliyorum ki onlar yatsınlar kalksınlar bizim devletimizin devlet olma geleneğindeki öğretilere dua etsinler. "

'En yakın bayrak direklerine asacağız'

"Diktatör dedikleri sayın cumhurbaşkanımıza dua etsinler. Yüce Allah korusun, eceliyle bile olsa sayın cumhurbaşkanımızın bu dünyadaki misafirliği biterse, onlar diktatör neymiş görecekler. Yüce Allah’ın izniyle onlara yakınlık duymuş, onlarla yol almış, onlarla daha sonrasında yolunu ayırmamış bütün herkesi en yakın bayrak direklerine asacağız. En yakın ağaçlara asacağız.”

‘Cezaevlerine de gireceğiz’ sözünü CHP’nin ‘Adalet Yürüyüşü’ne getiren Peker, ‘bazı aşırı solcular’ın CHP’li Enis Berberoğlu’nun tutulduğu Maltepe Cezaevi’ni basmayı planladığını iddia ederek şu tehditleri savurdu: 

Bazı aşırı solcular kendilerince nostalji yapıp Bastille Cezaevi’nin geçmişte basılmasını Maltepe Cezaevi’ne yürüdükleriyle eşitleyip kendi aralarında sohbetler yapıyorlar. Tabii ki bunlar duyan kulaklar tarafından duyuldu. Neymiş, Maltepe Cezaevi’nin basacaklarmış, arkadaşlarını çıkaracaklarmış. Büyük bir devrimin başlangıcı olacakmış. Onların düşündüğü gibi cezaevleri de bir gün basılacak. Ancak vallahi onların hayal ettiği gibi değil. Dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara, bayrak direklerine astıktan sonra o cezaevlerine de gireceğiz. Onları cezaevlerinde de asacağız. Boyunlarından asacağız bayrak direklerine.” 

Peker şöyle devam etti:

'Azrail Aleyhisselam'ın yardımcısı olabilmek için memuriyet dileyin'

"Kardeşlerim benim yaptığımı yapın. Her gece dua ederken yüce Allah'tan Azrail Aleyhisselam'ın bu şerefli görevi yerine getirirken, bizim de içinde yer alabileceğimiz bir memuriyet dileyin. Azrail Aleyhisselam'ın yardımcısı olabilmek için memuriyet dileyin."
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara'da Polis Göstericilere Çok Sert Müdahale Etti... Adalet yürüyüşlerine Rutkay Aziz'den destek Yalakalığın da bir sınırı olur: Affınıza Sığınarak Paylaşıyoruz ama bu kadarına da pes. Manisa'da Minibüs, TIR'a Arkadan Çarptı: 16 Yaralı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Biri bu rezalete dur desin artık bu ne rezillik...Evlilik programlarını istemiyoruz!