Kutlamadaki Meşalenin Kıvılcımı Balonları Patlattı: 1 Yaralı

53 izlenme16 Eylül 2017
Reklamlar
Mersin'de bir işletmenin kuruluş yıl dönümü kutlamasında meşaleden sıçrayan kıvılcılar, balonların patlayarak alev almasına neden oldu. Olayda 1 kişi hafif şekilde yaralandı.
Mersin'de bir işletmenin kuruluş yılı kutlaması sırasında yerde yakılan meşalenin kıvılcımlarının isabet ettiği balonların patladı. Patlamada 1 kişi hafif yaralandı.
MEŞALELER, GAZ DOLU BALONLARA İSABET ETTİ

Adnan Menderes Bulvarı'nda faaliyet gösteren kafenin açılışının 1'inci yıl kutlaması, davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. Kutlama için çok sayıda balon bir görevli tarafından tutulurken, işletmeci Zeyni Ceylan, masaya konulan pastayı kesmek üzere harekete geçti. Bu sırada, tutulan balonlar, yerde ateşlenen meşalenin isabet etmesiyle bir anda patlayarak Ceylan'ın üzerinde alev topuna dönüştü.
SAÇLARI VE YÜZÜ YANDI

Balonların patlaması sonucu saçları ve yüzü yanan Zeyni Ceylan hafif yaralandı. Zeyni Ceylan, kazanın ucuz atlatıldığını söyledi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Okul Yolunda Korkunç Kaza: Anne-Oğul Yan Yana Can Verdi Beşiktaş - Konyaspor maç sonunda yaşanan yayınlanmayan görüntüler... Evleri Yandığı İçin Minibüste Kalan Ailenin Serveti Şaşkına Çevirdi TEM'deki Askeri Araç Hareketliliği, Sürücüleri Şaşırttı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beykoz'da Araç Taşıyan Tır Kaza Yapınca Cadde Savaş Alanına Döndü