Kutlamadaki Meşalenin Kıvılcımı Balonları Patlattı: 1 Yaralı

53 izlenme16 Eylül 2017
Reklamlar
Mersin'de bir işletmenin kuruluş yıl dönümü kutlamasında meşaleden sıçrayan kıvılcılar, balonların patlayarak alev almasına neden oldu. Olayda 1 kişi hafif şekilde yaralandı.
Mersin'de bir işletmenin kuruluş yılı kutlaması sırasında yerde yakılan meşalenin kıvılcımlarının isabet ettiği balonların patladı. Patlamada 1 kişi hafif yaralandı.
MEŞALELER, GAZ DOLU BALONLARA İSABET ETTİ

Adnan Menderes Bulvarı'nda faaliyet gösteren kafenin açılışının 1'inci yıl kutlaması, davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. Kutlama için çok sayıda balon bir görevli tarafından tutulurken, işletmeci Zeyni Ceylan, masaya konulan pastayı kesmek üzere harekete geçti. Bu sırada, tutulan balonlar, yerde ateşlenen meşalenin isabet etmesiyle bir anda patlayarak Ceylan'ın üzerinde alev topuna dönüştü.
SAÇLARI VE YÜZÜ YANDI

Balonların patlaması sonucu saçları ve yüzü yanan Zeyni Ceylan hafif yaralandı. Zeyni Ceylan, kazanın ucuz atlatıldığını söyledi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKOM'dan İstanbullulara Uyarı.. Aman DİKKAT !! Tesadüfen Bulundu... İnsan Vücudunda Bir Organ Daha Keşfedildi Siirt'te Çocukların Arazide Bulup Köye Getirdiği Varil Açılınca 30 Kişiyi Zehirledi Arkadaşlarıyla Hesaba İtiraz Etti, Geri Dönüp Kalaşnikofla Barı Taradı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜRDÜNLÜ ASKER 3 AMERİKAN ASKERİNİ BÖYLE ÖLDÜRDÜ!