Kaşlarıyla Dalga Geçilen Model Sophia Hadjipanteli, Şimdi Paraya Para Demiyor

316 izlenme15 Eylül 2017
Reklamlar
Sarışın olmasına rağmen kaşlarını simsiyah boyayan ve hiç almayan model Sophia Hadipanteli'yi gören dalga geçiyordu. Kıbrıslı model şimdi kaşları sayesinde paraya para demiyor.
Kıbrıs Rum Kesimi doğumlu model Sophia Hadjipanteli sarışın olmasına rağmen, kaşlarına daha çok dikkat çekmek için siyaha boyadı. Herkes onunla alay etti ama o servetine servet kattı.
"İNSANLAR KAŞLARIMIN İTİCİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR"

Sophia Hadjipanteli, "İnsanlar kaşlarımın itici olduğunu söylüyor. Ama insanların ne düşündüğünü umursamıyorum. Çünkü ben yüzümün, kaşlarımın bu haliyle daha güzel olduğunu düşünüyorum" dedi.
KAŞLARINDAN SERVET KAZANIYOR

Ünlü Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun da birleşik kaşlı olmasıyla bilindiğini ve kendisini doğal görünümüyle kucaklamanın ve kabul etmenin mutluluk kaynağı olduğunu söyledi. Çocukken arkadaşları tarafından zorbalığa maruz kalan güzel yıldız, şimdi kaşları sayesinde servetine servet katıyor.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Metre Boyundaki 68 Kiloluk Akya Balığını Zıpkınla Avladı DÜNYACA ÜNLÜ ÜRÜNLERİN İLK HALİ 9,5 ŞİDDETİNDE VE 10 DAKİKA SÜRMÜŞ!!! 158 KİLO VERDİ, SARKAN DERİLERİNE RAĞMEN SONUNDA MAYOSUNU GİYDİ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kulağından Çıkanlara İnanamayacaksınız