Kaşlarıyla Dalga Geçilen Model Sophia Hadjipanteli, Şimdi Paraya Para Demiyor

322 izlenme15 Eylül 2017
Reklamlar
Sarışın olmasına rağmen kaşlarını simsiyah boyayan ve hiç almayan model Sophia Hadipanteli'yi gören dalga geçiyordu. Kıbrıslı model şimdi kaşları sayesinde paraya para demiyor.
Kıbrıs Rum Kesimi doğumlu model Sophia Hadjipanteli sarışın olmasına rağmen, kaşlarına daha çok dikkat çekmek için siyaha boyadı. Herkes onunla alay etti ama o servetine servet kattı.
"İNSANLAR KAŞLARIMIN İTİCİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR"

Sophia Hadjipanteli, "İnsanlar kaşlarımın itici olduğunu söylüyor. Ama insanların ne düşündüğünü umursamıyorum. Çünkü ben yüzümün, kaşlarımın bu haliyle daha güzel olduğunu düşünüyorum" dedi.
KAŞLARINDAN SERVET KAZANIYOR

Ünlü Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun da birleşik kaşlı olmasıyla bilindiğini ve kendisini doğal görünümüyle kucaklamanın ve kabul etmenin mutluluk kaynağı olduğunu söyledi. Çocukken arkadaşları tarafından zorbalığa maruz kalan güzel yıldız, şimdi kaşları sayesinde servetine servet katıyor.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnsanlık ölse bile hayvanlık ölmez, gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız ! İnternetiniz çok mu yavaş ? Alın size hızlandırma yöntemi Bilgisayar oyunu bir çocuğun daha ölmesine sebep oldu ÇİN'İN YENİ ÇILGINLIĞI: OYUN SEVERLER İÇİN, ATEŞLİ KIZLARLA SOHBET

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İOS 11 İKİ KAT FAZLA PİL TÜKETİYOR