Kasırganın Ardından Bahamalar'da Okyanus Yok Oldu

13773 izlenme 11 Eylül 2017
Reklamlar
Bahamalar'da plaja giden insanlar okyanusun yerinde olmadığını gördüler. Kasırganın ardından sular öyle bir çekildi ki koskoca okyanus gözlerden kayboldu.
Bahamalar'da plaja giden insanlar büyük bir şok yaşadı! Irma Kasırgası'nın etkili olduğu yerlerden biri olan Bahamalar'da okyanus yok oldu. Korkunç kasırganın yarattığı basınç nedeniyle olağanüstü bir hava olayı medana geldi ve sular çekildi.
İNSANLAR OKYANUSUN İÇİNDE YÜRÜDÜ

Sosyal medyada yayınlanan görüntüler, normalde birkaç metre suyun altında olması gereken yerde insanların nasıl yürüdüğünü gözler önüne seriyor. Yerlerdeki deniz kabukları ve yosun kalıntıları dikkat çekiyor.
SULAR AĞIR AĞIR YERİNE GELDİ

Bu şaşırtan doğa olayının ardından akıllara ilk gelen ise çekilen suların tsunami şeklinde geri gelip gelmeyeceği oldu. Neyse ki korkulan olmadı, çekilen sular, tsunami şeklinde değil, ağır ağır yerine geldi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Urfa İsotundan Üretilen Kolonya Avrupa'ya Satılıyor Petrolün Adı Değişiyor. Artık Petrole Petrol Demeyeceksiniz Kutlu Doğum Haftası Değişti! Bostancı Sahil Yolunda Tek Tekerlek Üzerinde Şov Yapan Motorcu Kamerada

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hasta Ziyaretinden Dönen Göksu Çifti, Kazada Öldü
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/6/8/kasirganin-ardindan-bahamalar-da-okyanus-yok-oldu/index.html#fb