Kardashian'ların Damat Adayı, Kimsenin İhtimal Vermediği Güzelle Dudak Dudağa

4424 izlenme24 Eylül 2017
Reklamlar
Kourtney Kardashian'ın eski sevgilisi ve çocuklarının babası Scott Disick, adı aşk dedikodularına karışan Sofia Richie ile dudak dudağa yakalandı.
Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın kız kardeşi Kourtney Kardashian'ın eski sevgilisi ve çocuklarının babası Scott Disick, geçtiğimiz hafta Sofia Richie ile görüntülenmiş ve kimse sevgili olduklarına ihtimal vermemişti.
"BU GERÇEKTEN ÇOK GARİP"

Çünkü ikiliye yakın kaynaklar "Bu gerçekten çok garip. Çünkü Sofia onların hem aile dostu hem de Kendall ve Kylie ile de fazlasıyla yakındı" demişti.
DUDAK DUDAĞA YAKALANDILAR

Ancak dün ikili Miami'de beraber görüntülendi ve tüm soru işaretlerine yanıt verdi. Scott Disick ve Sofia Richie New York moda Haftası'nda beraber olmaya başladıklarını açıkladı ve ikili dün dudak dudağa poz vermekten çekinmedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil'den Çocuk Aldıran Sevgilisi, Dava Açmaya Hazırlanıyor Rakip Kanallar, İzdivaç Yasağını Delen Esra Erol'u Şikayet Etti Ahmet KAYA yeni nesil şarkıcıları açık ara solladı... Eda Taşpınar, Çaldığı Son Fotoğrafta Kendisine Göğüs Bile Yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Nihat Doğan, Mustafa Ceceli'nin Kadınlarla Ayin Yapan Şeyhine Ateş Püskürdü