Kamyon terörüne isyan etti!

134 izlenme 12 Eylül 2017
Reklamlar
Üçüncü havaalanı yapımı sürerken, Göktürk-Hasdal yolundaki kamyonların trafik terörü de yolcuları tehdit ediyor. Son olarak Sözcü yazarı Rahşan Gülşan, kamyonların trafiği nasıl terörize ettiğini ortaya koydu. Göktürk-Hasdal arası aracıyla 90 kilometrelik hız sınırına uyarak seyir alan Sözcü yazarı Rahşan Gülşan, çektiği videoyla kamyonların yarattığı trafik terörünü gözler önüne serdi.
“Artık sinirden delirmek üzereyim. Bu video Göktürk-Hasdal arasından. Galiba birileri sarı kamyonları EDS’den koruyor!” başlığı ile videoyu Twitter hesabından paylaşan Gülşan “(Yolda) 90 kilometre hız sınırı var. Elektronik Denetim Sistemi (EDS) var. Ortalama hız ölçüyor. Havaalanına çalışan kamyonlar hıza uymuyorlar. Ya muhtemelen plakaları tanımlı ve muaflar ya da başka bir şey var. Biz 90 kilometre hızla giderken herif bastı gidiyor ve tamamı böyle. Çok enteresan bazı otobüs firmaları da böyle. Hepsinin muafiyeti var” dedi.
Video çekildiği sırada bir kamyonun sağdan süratli bir şekilde, trafik kurallarını hiçe sayarak, orta şeritteki Gülşan’ı sıkıştırması da dikkat çekti.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Minik Öğrenciler, Atatürk Islanmasın Diye Büstüne Şemsiye Tuttu İstanbullulara Uyarı: Eve Astığınız Çamaşırlar Bile Kurumayacak Facia! Karşı Şeride Geçen Kamyon, İki Aracın Üzerine Devrildi: 2 Kişi Yanarak Öldü AKOM'dan İstanbullulara Uyarı.. Aman DİKKAT !!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Televizyonda Kayıp Diye Aranan Genç Kız, Defalarca Cinsel İstismara Uğramış
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/6/7/kamyon-terorune-isyan-etti/index.html#fb