Reklamlar

Kadınlar Dikkat! Temizlik Yaparken Bu Hale Geldi!

Mermer lavabo temizliği:
Mermer lavaboların üzerinde oluşan lekeleri birkaç damla amonyak ilave ettiğiniz çamaşır suyuyla ovabilirsiniz. Ardından bol suyla durulayın.
Eğer yağ lekesi varsa, yağ sökücü kullanabilirsiniz. Yağ sökücüyü lavabonun lekeli kısmına dökün ve bol su ile durulayın.
Mürekkep lekesi için amonyak ve (%20) oksijenli su karışımını kullanabilirsiniz. Lekeyi bu karışımla ovun ve ardından bol su ile durulayın.
Sararmalar için sabunlu su karışı hazırlayın. Bu karışımla lavaboyu ovduktan sonra tuz katılmış limon suyuyla iyice silin. Ardından bol su ile durulayın.
Pas lekeleri için oksalit asit kullanabilirsiniz. 1 kaşık oksalit asidi iki su bardağı sıcak suda eritin. Bu karışımla lekeyi ovun ve suyla durulayın.
Çelik lavabo temizliği:
Pas lekesi için beyaz sirke karıştırdığınız suyu kullanabilirsiniz. Karışımı lekenin üzerine dökün ve 1 dakika bekleyin. Ardından bol su ile durulayın.
İnatçı lekelerde klor içeren temizlik malzemeleri kullanabilirsiniz. Ancak kullanırken bu malzemeye çok fazla temas etmemeye dikkat edin.
Tuz ve kireç lekeleri için, değerli metalleri temizlemede kullanılan malzemeleri kullanabilirsiniz.Kullandığınız kimyasal temizlik malzemelerle derinizin temas etmemesine dikkat edin. Muhakkak eldiven kullanın. Bu maddeleri solumayın.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DAMAR TIKANIKLIĞINDA YENİ TEKNOLOJİ HARİKA..!!