İzmir'de Kan Donduran Görüntü!..DURUP DURURKEN TÜM GÜCÜYLE TEKME ATTI!

2956 izlenme17 Eylül 2017
Reklamlar
İzmir'de kaldırımda duran köpeğe yoldan geçtiği sırada tekme atan adamın görüntüsü, güvenlik kameralarına yansıdı. Tekmenin etkisiyle savrulan ve kaybolan sahipli köpek, bir süre sonra bulunabildi.

Olay geçen cuma günü İzmir'in Aliağa ilçesinde meydana geldi. Mia isimli sahipli bir köpek kaldırımda oturduğu sırada, yolda geçen bir adam tarafından tekme ile bulunduğu yerden savruldu. Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan olayda, tekme atan adamın yanındaki kişinin de gülümsediği görülüyor.

Köpeğin sahibi, videoyu sosyal paylaşım sitesinde yayınlayarak, "Dün akşam saatlerinde Aliağa çarşıya yakın yaşandı bu olay. Videoda gördüğünüz şerefsiz bu güzel köpeğin Mia'nın canını yakarak kaybolmasına sebep oldu. Mia'yı gören, bu şerefsizi tanıyan bilen, lütfen bildirsin. Kızımızı arıyoruz" notunu paylaştı. Köpeğin sahibi, daha sonra Mia isimli köpeğin bulunduğunu duyurdu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara'da korkutan PATLAMA !!! Bilgisayar oyunu bir çocuğun daha ölmesine sebep oldu Bakıcının Alzheimer Hastasına Yaptıklarına Bakın..! İslam İslam Olalı Böyle Zulüm Görmedi...Şaka Değil Gerçek...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AVRUPA ŞOKTA !!! %100 YERLİ SAVAŞ UÇAĞIMIZ HEDEFİNİ BÖYLE VURDU