Dubai'de ki gece hayatı görenleri hayrete düşürdü...

369019 izlenme07 Aralık 2018
Reklamlar
Dubai denilince akla hemen bir Arap ülkesi geldiği için bir çok insan Dubai Gece Hayatı / Eğlence Hayatı nedir , nasıldır bilemiyor. Aslında bende sizin için Dubai nasıl bir yer, gece hayatı var mıdır, eğlence hayatına kimler katılıyor öğrenmek için gittim oraya. Öncelikle Dubai hakkında bazı kısa bilgileri yazıp sonra gece hayatı yazısına geçmek istiyorum.

“Vize işlemleri Basit”

Dubai Türk vatandaşlarından vize istiyor ama vize alınması çok basit. Bunun için bir pasaportunuzun olması yeterli. Dubai uçak biletini aldığınız firma sizin için vize işlemlerini kısa sürede hallediyor. Tavsiyemiz biletinizi Emirates isimli firmadan almanız. Vize işini kısa sürede halledebilirsiniz.

“Dubai Konaklama”    

Öncelikle Dubai’ye bir tur firması aracılığıyla gitmenizi kesinlikle önermiyorum. Tur firmalarının büyük çoğunluğu Duba’ye 25 km uzaklıkta olan Sharjah isimli bölgede otel ayarlıyorlar. Her gün bu kentten Dubai’ye gelip gitmek işkence. Sakın bunlarla gitmeyin. Gideceksenizse oranın 2 yıldızlı otelleri bizim 4 yıldızlı otellerimizden daha güzel, İnternette online rezervasyon yapıp, Dubai merkezde kalabilirsiniz.

“Dubai’de içki sorunu”

Dubai’de içki içmek isterseniz bu durum sizin için sıkıcı olabilir. Çünkü Dubai’de sadece Lisansı olan otellerde içki satışı yapılmaktadır. Sokakta falan içki alamazsınız. Bazı içki satılan yerler var ama onlara da Hristiyan olduğunuzu söylemeniz gerekiyor. Aksi halde unutun. Bazıları da içki satın almak için aracılara para verip öyle kaldığı evine getiriyor ama bu işlem yasal olmadığı için önermiyorum.

“Dubai Ucuzmnu”

Evet Dubai ucuz. Buraya gelen orta sınıf insanlar rahatlıkla istedikleri gibi eğlene bildikleri gibi çok ucuz olan Elektronik eşyaları da memleketlerine götürebiliyorlar.

“Dubai Eğlence Hayatı”

Dubai gece hayatı hakkında bilgi vermeden önce Dubai’deki tüm eğlence hayatının otel lobilerinde ve otellerde bulunan Disco,Bar’larda geçtiğini söylemek zorundayım. Eğer iyi bir gece hayatınız olsun istiyorsanızsa bir otele geceliği 100 Tl verip kalabilirsiniz. Eğlene bileceğinizi umuyorum.

“Dubai’de olan Dubai’de Kalır”

Dubai’de şöyle bir laf vardır: “Dubai’de olan Dubai’de Kalır” Her ne kadar bu laf Los Angeles kentinden çalınmışsa da olsa bu lafın hakkını veriyorlar. Bu cümlede söylenmek istenen mana burada ne yaşarsanız yaşayın burada kalsın. Ülkenize döndüğünüzde ağzınızdan salyalar akarak anlatmayın.


“Dubai Gece Hayatı”

Gelelim bu yazının yazılmasına vesile olan ana konumuza. Dubai’de gece hayatı nasıldır. Şimdi siz gece hayatı diye Google arama motorunda arama yaptığınızda gece hayatını gerçekten öğrenmek istiyorsunuz değil mi. Yani kendimizi kandırmayalım. Gece hayatı aramalarını yapanlar Barlarda nasıl içki içilir, hangi mekan güzeldir gibi saçmalıkları öğrenmek için arama yapmazlar. Asıl öğrenmek istedikleri şey, Dubai yada aradıkları şehirde gece hayatı nasıldır, yani karısı kızı bol olan mekanlar nereler, hayat kadınları daha çok nerede var, bu şehirde fuhuş var mı, fuhuş yapayım ama yakalanmayayım, seksi nasıl ucuza getirebilirim gibi faydalı bilgiler arıyorsunuz. Zaten bunlarla ilgilenmiyorsanız gece hayatının bir önemi kalmaz. O zaman internette tatil sitelerini aratın ve saçma sapan gezilecek yerler bölümüne bakın ?

“Bu site gerçek bir site, Bohor değil”

Bu sitede Dubai hakkında yukarıda okuduğunuz lüzumsuz bilgileri yazdıktan sonra gelelim şimdide Dubai seks hayatı, Dubai hayat kadınları veya Dubai fuhuşuna. Dubai’de gece kulüplerinin bir çoğu gece 2’de kapanıyor. Bu saate kadar kulüpte kadınlarla eğlenebileceğiniz kadar eğlenin. Zaten İngilizler Dubai’ye çok geldikleri için rahatlıkla ingilizce konuşabilirsiniz onlarla. Ben bu şekilde bir İngiliz kızı ayarladım ve güzel saatler geçirdik.

*Dipnot: Efendim ben ingilizce bilmiyorum, Türkçeyi’de yarım yamalak biliyorum demeyin. Burada Türkçe geçerli değil. Hafif ingilizce olması lazım.

Neyse yazıya devam edelim. Dubai gece hayatının büyük bir bölümü Otellerde geçtiği için, buralarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Özellikle merkezde otellerde kalmaya dikkat edin. Hani diyelim ki sabaha kadar dans dans bir yere kadar. Kızları’da ayarlayamadınız ve gecenizin boş geçmesin istiyorsunuz. O ana kadar kız ayarlamaya çalıştınız kendi ekmeğinizin peşine düştünüz ama olmadı. Olur böyle şeyler canınızı sıkmayın lütfen. Oteller bu iş için biçilmiş kaftan. Tüm fuhuş otellerde bitiyor. Bu işi paralı yapan Ruslardan tutun Amerikalılara, Hintlilerden tutun Arap kızlarına kadar bir çok seçenek var. Otel discolarında yada lobilerinde gözünüzün içine bakıp gel beni sik diyen bir sürü çalışan kız var. Bunlarla sabaha kadar hoş vakit geçire bilirsiniz.

Pazarlık yapmaya başladığınızda ağızlarını hemen 200 Dolar ve üstünden açarlar. Sizi iş adamı sandıkları için. İş adamı olmadığınızı söyleyin ve pazarlık yapın. Zaten yabancı memlekettesiniz, pazarlık yapmak ayıp değil merak etmeyin. Yada pazarlık yaptığınız için kimse sizi utandırmaz. ? Utanmadan pazarlığınızı yapın ve gecelik fiyatını aşağıya çekin. Ben 70 dolarla kapatmıştım bir sefer. Ha saatlik almak istiyorsanız sa yine 60-90 doları gözden çıkarabilirsiniz.

Benim beraber gezdiğim fırlama bir arkadaşım var. Onunla Dubai’ye gittiğimizde hiç abartmıyorum 3 İngiliz kızı birden ayarladı ve geceyi grup yaparak geçirdiler. Ben gruba karşı olduğum için ? kendi yağımla kavruldum ne yazık ki ?

Sözün özü Dubai güzel bir memlekettir. Orada kuralları çiğnememeye çalışın. Gece hayatınızın istediğiniz gibi geçmesi dileklerimle efendim….

Bir önceki yazımız olan Rusya başlıklı makalemizde Rusya Eğlence Hayatı ve Rusya Geceleri hakkında bilgiler verilmektedir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yine Metro Turizm Yine Gündeme Bomba gibi düşen Bir REZİLLİK... Görenlerin ağzı açık kalıyor... Sorumsuz Anne - Baba! Çocuklarını Ayaklarının Altına Alıp Trafiğe Çıktılar SAMSUN'da yürekleri parçalayan olay !!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adını Atatürk'ün verdiği Selamlar köyünde adalet yürüyüşcülerine büyük karşılama