Irma Kasırgasına Teknede Yakalanan 2 Kişi ve 1 Köpek, Helikopterle Kurtarıldı

66 izlenme12 Eylül 2017
Reklamlar
ABD'yi etkisi altına alan Irma Kasırgası sırasında Atlas Okyanusu'nda dümeni bozulan teknede mahsur kalan 2 kişi ve köpekleri, helikopterden sarkıtılan halatla kurtarıldı.
ABD'yi vuran Irma kasırgasında, Atlas Okyanusu'nda teknelerinin dümeni bozulduğu için mahsur kalan iki kişi ve köpekleri, Amerikan Sahil Koruma ekipleri tarafından kurtarıldı.
KÖPEKLERİYLE BİRLİKTE TEKNEDE MAHSUR KALDILAR

Florida eyaletine bağlı Apalachicola kenti kıyılarından 160 kilometre açıkta, köpeklerinin de içinde olduğu bulunduğu tekneleri ile Irma kasırgasına yakalandı. Florida'ya geri dönemeyeceklerini anlayınca yönlerini Mississippi'ye çeviren teknedeki kişiler, dümenlerinin bozulması üzerine Atlas Okyanusu içinde, dalgaların sağa sola savurduğu tekne içinde köpekleri ile mahsur kaldı.
KURTARMA OPERASYONU KAMERAYA YANSIDI

Sahil Koruma ekipleri ile bağlantı kuran tekne yolcularının yardımına Clearwater Sahil Koruma ekipleri yetişti. Helikopterlerle geldikten sonra çelik halatlar ve sepetler ile okyanus ortasında çaresiz kalan iki kişi ile köpeklerini kurtaran sahil koruma ekiplerinin kurtarma operasyonu kameralara böyle yansıdı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Valilikten Yardım Kabul Etmeyen Anne, Engelli Kızını Koltukta Gezdiriyor Manisa'da Minibüs, TIR'a Arkadan Çarptı: 16 Yaralı SON DAKİKA !!! Olası İstanbul Depremi İçin Tarih Verdi... Beykoz'da Araç Taşıyan Tır Kaza Yapınca Cadde Savaş Alanına Döndü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tuğluk'un Annesinin Gömülen Cenazesi Olaylar Nedeniyle Geri Çıkarıldı, Soylu Devreye Girdi