Irma Kasırgasına Teknede Yakalanan 2 Kişi ve 1 Köpek, Helikopterle Kurtarıldı

63 izlenme12 Eylül 2017
Reklamlar
ABD'yi etkisi altına alan Irma Kasırgası sırasında Atlas Okyanusu'nda dümeni bozulan teknede mahsur kalan 2 kişi ve köpekleri, helikopterden sarkıtılan halatla kurtarıldı.
ABD'yi vuran Irma kasırgasında, Atlas Okyanusu'nda teknelerinin dümeni bozulduğu için mahsur kalan iki kişi ve köpekleri, Amerikan Sahil Koruma ekipleri tarafından kurtarıldı.
KÖPEKLERİYLE BİRLİKTE TEKNEDE MAHSUR KALDILAR

Florida eyaletine bağlı Apalachicola kenti kıyılarından 160 kilometre açıkta, köpeklerinin de içinde olduğu bulunduğu tekneleri ile Irma kasırgasına yakalandı. Florida'ya geri dönemeyeceklerini anlayınca yönlerini Mississippi'ye çeviren teknedeki kişiler, dümenlerinin bozulması üzerine Atlas Okyanusu içinde, dalgaların sağa sola savurduğu tekne içinde köpekleri ile mahsur kaldı.
KURTARMA OPERASYONU KAMERAYA YANSIDI

Sahil Koruma ekipleri ile bağlantı kuran tekne yolcularının yardımına Clearwater Sahil Koruma ekipleri yetişti. Helikopterlerle geldikten sonra çelik halatlar ve sepetler ile okyanus ortasında çaresiz kalan iki kişi ile köpeklerini kurtaran sahil koruma ekiplerinin kurtarma operasyonu kameralara böyle yansıdı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Afrin'e Kara Operasyonu mu! Obüslerden Sonra Şimdi de Tanklar Gitti 'Fıs Fıs İsmail'den Vatan Şaşmaz İtirafı! Ölümünden 3 Gün Önce Uyarmış Urfa İsotundan Üretilen Kolonya Avrupa'ya Satılıyor Eşinin Yanında Başka Kadını Öpünce Olanlar Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adliye Karıştı! Sarallar ve Şahinler Birbirlerine Girdi