Irma Kasırgası Florida'yı da Vurdu!

2170 izlenme11 Eylül 2017
Reklamlar
Onlarca kişinin ölümüne yol açan ve şiddetlenerek yoluna devam eden Irma Kasırgası Karayipler, Dominik Cumhuriyeti, Kosta Rika ve Küba'dan sonra ABD'nin Florida Eyaleti'ni de vurdu.
ABD Ulusal Kasırga Merkezi, Florida Keys'ten geçerek devletin batı sahilinin güçlü bir fırtınanın etkisine girmesinin beklendiğini söyledi. Tüm uyarılara rağmen evlerini terk etmeyen bazı kişiler kasırganın yıkıcı gücünü telefonlarıyla anbean kaydedip sosyal medya hesaplarından paylaştı.
DALGALARIN BOYU 5 METREYE ULAŞTI

Yetkililer Florida'da dalgaların boyunun 5 metreye ulaştığını bildirdi. Bölgede herkesin evi terketmesi emri verildi ayrıca evinde kalanların ise evlerinin iç odalarında durmaları ve camlara yaklaşmamaları uyarısı yapıldı. Bir yetkili adalarda kalmanın adeta intihar olacağını belirtti.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uykudaki Karısına Tecavüz Etti, Soluğu Hapiste Aldı Ankara'da Otobüs TIR'a Çarptı, Şafak Vakti Can Pazarı Yaşandı. Ölüler Ve Çok Sayıda Yaralılar Var Ankara'da Ders Sırasında Öğrencilerin Üzerine Alçı Düştü: 3 Yaralı Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Partinin Adı Belli Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Antalya'da Parçalara Ayrılmış Kedi Cesedini Gören Mahalleliyi 'Satanist' Kabusu Sardı