Irma Kasırgası Florida'yı da Vurdu!

2170 izlenme11 Eylül 2017
Reklamlar
Onlarca kişinin ölümüne yol açan ve şiddetlenerek yoluna devam eden Irma Kasırgası Karayipler, Dominik Cumhuriyeti, Kosta Rika ve Küba'dan sonra ABD'nin Florida Eyaleti'ni de vurdu.
ABD Ulusal Kasırga Merkezi, Florida Keys'ten geçerek devletin batı sahilinin güçlü bir fırtınanın etkisine girmesinin beklendiğini söyledi. Tüm uyarılara rağmen evlerini terk etmeyen bazı kişiler kasırganın yıkıcı gücünü telefonlarıyla anbean kaydedip sosyal medya hesaplarından paylaştı.
DALGALARIN BOYU 5 METREYE ULAŞTI

Yetkililer Florida'da dalgaların boyunun 5 metreye ulaştığını bildirdi. Bölgede herkesin evi terketmesi emri verildi ayrıca evinde kalanların ise evlerinin iç odalarında durmaları ve camlara yaklaşmamaları uyarısı yapıldı. Bir yetkili adalarda kalmanın adeta intihar olacağını belirtti.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika... Moskova'da Bomba Alarmı! 10 Bin Kişi Tahliye Edildi Okul Yolunda Korkunç Kaza: Anne-Oğul Yan Yana Can Verdi İngilizlerden Ürküten İddia: Yüzlerce Eski DEAŞ'lı Türkiye Sınırına Dayandı Utandıran Manzara; Temiz Suları Olmadığı İçin Eşekle Su Taşıyorlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk Havalimanı'nda İniş Sırasında Pistten Çıkarak Yanan Uçaktan İlk Görüntüler