İrfan Değirmenci’den yeni yayın sinyali: İyi bir ikili doğuyor galiba!

4864 izlenme25 Temmuz 2017
Reklamlar
Enver Aysever, canlı yayın konuğu İrfan Değirmenci hakkında, “Ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” dedi. Değirmenci bu söze, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.

Gazeteci Enver Aysever’in Tele1 ekranlarında sunduğu Ayrıntılar isimli programın bugünkü konuklarından biri Gazeteci İrfan Değirmenci oldu. Enver Aysever ve İrfan Değirmenci hileli başkanlık referandumu, Türkiye’deki medyanın durumu ve Türkiye gündemini değerlendirdi.

Enver Aysever, İrfan Değirmenci’den kendisinin programındaki Orhan Gökdemir ile birlikte sunacağı “Cumhuriyet Senin İçin” bölümünü anons etmesini istedi. İrfan Değirmenci de bunun üzerine “Bitti mi yahu?” diye sordu. Enver Aysever de bunun üzerine, “Hafta bir daha gel, sen bana soru sor” teklifinde bulundu. Aysever, “Yani sevgili dostlar ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” demesi üzerine İrfan Değirmenci, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adnan Oktar Kedicikleri Dün gece sosyal medyayı salladı... Düğün Konvoyunda Kavga Çıktı Küçük Kız Kolunu Asansörün Kapısına Kaptırdı Bakan Kurtulmuş, Protokolde Çıkan Kavganın Ortasında Kaldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp izleyiniz...Hiç birşey göründüğü gibi değildir.