İrfan Değirmenci’den yeni yayın sinyali: İyi bir ikili doğuyor galiba!

4869 izlenme25 Temmuz 2017
Reklamlar
Enver Aysever, canlı yayın konuğu İrfan Değirmenci hakkında, “Ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” dedi. Değirmenci bu söze, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.

Gazeteci Enver Aysever’in Tele1 ekranlarında sunduğu Ayrıntılar isimli programın bugünkü konuklarından biri Gazeteci İrfan Değirmenci oldu. Enver Aysever ve İrfan Değirmenci hileli başkanlık referandumu, Türkiye’deki medyanın durumu ve Türkiye gündemini değerlendirdi.

Enver Aysever, İrfan Değirmenci’den kendisinin programındaki Orhan Gökdemir ile birlikte sunacağı “Cumhuriyet Senin İçin” bölümünü anons etmesini istedi. İrfan Değirmenci de bunun üzerine “Bitti mi yahu?” diye sordu. Enver Aysever de bunun üzerine, “Hafta bir daha gel, sen bana soru sor” teklifinde bulundu. Aysever, “Yani sevgili dostlar ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” demesi üzerine İrfan Değirmenci, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yüzde Yüz Yerli Elektrikli Otomobil "Dava" İzmir'de Kan Donduran Görüntü!..DURUP DURURKEN TÜM GÜCÜYLE TEKME ATTI! Bodrum'da Araştırma Yapan Japon Heyete Caretta Caretta Saldırdı İOS 11 İKİ KAT FAZLA PİL TÜKETİYOR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Deprem Uzmanları uyardı...