İrfan Değirmenci’den yeni yayın sinyali: İyi bir ikili doğuyor galiba!

4864 izlenme25 Temmuz 2017
Reklamlar
Enver Aysever, canlı yayın konuğu İrfan Değirmenci hakkında, “Ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” dedi. Değirmenci bu söze, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.

Gazeteci Enver Aysever’in Tele1 ekranlarında sunduğu Ayrıntılar isimli programın bugünkü konuklarından biri Gazeteci İrfan Değirmenci oldu. Enver Aysever ve İrfan Değirmenci hileli başkanlık referandumu, Türkiye’deki medyanın durumu ve Türkiye gündemini değerlendirdi.

Enver Aysever, İrfan Değirmenci’den kendisinin programındaki Orhan Gökdemir ile birlikte sunacağı “Cumhuriyet Senin İçin” bölümünü anons etmesini istedi. İrfan Değirmenci de bunun üzerine “Bitti mi yahu?” diye sordu. Enver Aysever de bunun üzerine, “Hafta bir daha gel, sen bana soru sor” teklifinde bulundu. Aysever, “Yani sevgili dostlar ben İrfanla O gelirse her hafta böyle bir yarım saat de yaparım” demesi üzerine İrfan Değirmenci, “İyi bir ikili doğuyor galiba” yanıtını verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İbrahim Erkal'ın Eşi, Aylar Sonra Konuştu Daha önce böyle bir AYAR ne gördünüz ne duydunuz... Sinop Üniversitesinin Dekanı Feci Kazada Can Verdi, 6 Yaşındaki Oğlunun İse Durumu Ağır 4 aylık kocasını vurarak öldüren çocuk gelin hakkında flaş karar!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ünlülerin CANLI YAYINDA KOVULMA anları...