İrem Derici'den Kötü Haber! Yoğun Bakıma Alındı

12731 izlenme 19 Eylül 2017
Reklamlar
Yaklaşık bir haftadır özel hastanede tedavi gören ünlü şarkıcı İrem Derici, durumunun ciddileşmesi üzerine yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.
Gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan İrem Derici'nin durumu kötüye gidince tedavi gördüğü hastanede yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.
DOKTORU AÇIKLAMA YAPTI

Dericinin sağlık durumuyla ilgili, İrem Derici'nin tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı: "Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir."
SIK SIK HASTALANIYORDU

Son dönemde verdiği kilolar gündeme gelen İrem Derici'nin aşırı kilolar nedeniyle sık sık hastalandığı iddia ediliyordu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ezel'de Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi Bakın birazdan neler olacak ? Aslıhan Doğan ile Ayrılan Arda Turan, Özge Ulusoy ile Aşk Yaşıyor ŞEYMA SUBAŞI VE ACUN ILICALI ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADAN 20 KOMİK TEPKİ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ezgi o görüntülere çıldırdı ağzını bozdu...
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/3/4/irem-derici-den-kotu-haber-yogun-bakima-alindi/index.html#fb