Irak "Tatbikata Başladık" Dedikten Sonra TSK Fotoğrafları Yayınladı

80 izlenme 25 Eylül 2017
Reklamlar
Türk ordusu ve Irak askerleri Habur'da ortak tatbikata başladı. Irak tarafının tatbikatı duyurmasından kısa süre sonra TSK askerlerin birlikte fotoğraflarını yayınladı.
Bağdat yönetimi, Türkiye ile Irak'ın Habur sınırında ortak tatbikata başladığını duyurdu. Açıklamada "Türkiye ile sınırda ortak manevralara başladık" denildi.
TSK'DAN AÇIKLAMA: TATBİKAT 3. SEVİYEYE ÇIKTI

Irak tarafından yapılan açıklamanın ardından bir açıklama da TSK'dan geldi. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 18 Eylül 2017 tarihinden itibaren Silopi/Habur bölgesinde icra edilmekte olan tatbikatın üçüncü safhasına 26 Eylül 2017 tarihinde başlanacaktır.
Tatbikatın bu safhası, bugün akşam saatlerinde bölgeye intikal eden Irak Silahlı Kuvvetlerine bağlı birlik/unsurların da katılımı ile birleşik olarak icra edilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Samsun'daki Çatışmada Ölen Kardeşlerin Birbirlerine Yazdıkları Son Mesaj Yürek Burktu Son Dakika !!! 3 ayrı noktada 3 deprem... Araplar ve Filistinliler Erdoğan'ın Mescid-i Aksa Şiirini Okuduğu Filmi Paylaşıyor Önce Eşini Sonra Aynı Yatakta Uyuduğu 1.5 Yaşındaki Oğlunu Kaybetti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uykudaki Karısına Tecavüz Etti, Soluğu Hapiste Aldı
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/2/6/irak-tatbikata-basladik-dedikten-sonra-tsk-fotograflari-yayinladi/index.html#fb