İniş Yapan Uçağın Motorunun Rüzgarıyla Kayalıklara Çarpan Kadın Hayatını Kaybetti

140 izlenme13 Temmuz 2017
Reklamlar

Yeni Zellanda'da havalimanına iniş yapan uçağın arkasında duran kadın, motorun çıkartığı rüzgarın şiddeti ile kayalıklara çarpıp hayatını kaybetti. Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler.

İNİŞ YAPAN UÇAĞIN MOTORUNUN RÜZGARIYLA KAYALIKLARA ÇARPTI

Yeni Zelanda'da Juliana Uluslar arası havalimanına yakın olan plajda yüzlerce turist alçak uçuş yapan uçağı izlemeye başladı. Tel örgüleri tutarak bir uçağın inişini izleyen bir kadın uçak motorundan çıkan rüzgarın şiddeti ile sert bir şekilde havaya fırlayıp plajın yakınlarında bulunan kayalıklara kafasını çarpıp ağır yaralandı. Ailesi ile beraber olduğu belirtilen kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

AYNI PLAJDA 2012 YILINDA BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI

Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler. Aynı plajda 2012 yılında meyda gelen olayda, kalkış yapmak için hazırlanan uçağın arkasında duran turistler sağa sola savrulmuştu ve kafasını betona vuran bir kadın ağır yaralanmıştı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HAFTANIN BOMBASI !!!! ŞOKKKK !!! Erdoğan’ın diplomasının sahte olduğu açıklandı... SURVİVOR'DA SKANDAL ! (YENİ ) ... İZLEMEYEN KALMASIN Turizmin göz bebeği Bodrum yanıyor... Hastane baskınının DEHŞET VERİCİ GÖRÜNTÜLERİ kameralara böyle yansıdı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Esed Rejimi Tek Taraflı Olarak Saldırıları Durdurdu