İniş Yapan Uçağın Motorunun Rüzgarıyla Kayalıklara Çarpan Kadın Hayatını Kaybetti

143 izlenme13 Temmuz 2017
Reklamlar

Yeni Zellanda'da havalimanına iniş yapan uçağın arkasında duran kadın, motorun çıkartığı rüzgarın şiddeti ile kayalıklara çarpıp hayatını kaybetti. Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler.

İNİŞ YAPAN UÇAĞIN MOTORUNUN RÜZGARIYLA KAYALIKLARA ÇARPTI

Yeni Zelanda'da Juliana Uluslar arası havalimanına yakın olan plajda yüzlerce turist alçak uçuş yapan uçağı izlemeye başladı. Tel örgüleri tutarak bir uçağın inişini izleyen bir kadın uçak motorundan çıkan rüzgarın şiddeti ile sert bir şekilde havaya fırlayıp plajın yakınlarında bulunan kayalıklara kafasını çarpıp ağır yaralandı. Ailesi ile beraber olduğu belirtilen kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

AYNI PLAJDA 2012 YILINDA BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI

Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler. Aynı plajda 2012 yılında meyda gelen olayda, kalkış yapmak için hazırlanan uçağın arkasında duran turistler sağa sola savrulmuştu ve kafasını betona vuran bir kadın ağır yaralanmıştı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

A.B.D Uyardı İstanbul'da Büyük Operasyon başladı Erdoğan bu kez BBC ye konuştu 170 bin dedi.. 200 YILDIR AVATAR GİBİ YAŞAYAN MAVİ AİLENİN GENETİK GİZEMİ! BAŞ AĞRISINI 40 SANİYEDE GEÇİREN FORMÜL

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞEYMA SUBAŞI VE ACUN ILICALI ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADAN 20 KOMİK TEPKİ