İniş Yapan Uçağın Motorunun Rüzgarıyla Kayalıklara Çarpan Kadın Hayatını Kaybetti

143 izlenme13 Temmuz 2017
Reklamlar

Yeni Zellanda'da havalimanına iniş yapan uçağın arkasında duran kadın, motorun çıkartığı rüzgarın şiddeti ile kayalıklara çarpıp hayatını kaybetti. Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler.

İNİŞ YAPAN UÇAĞIN MOTORUNUN RÜZGARIYLA KAYALIKLARA ÇARPTI

Yeni Zelanda'da Juliana Uluslar arası havalimanına yakın olan plajda yüzlerce turist alçak uçuş yapan uçağı izlemeye başladı. Tel örgüleri tutarak bir uçağın inişini izleyen bir kadın uçak motorundan çıkan rüzgarın şiddeti ile sert bir şekilde havaya fırlayıp plajın yakınlarında bulunan kayalıklara kafasını çarpıp ağır yaralandı. Ailesi ile beraber olduğu belirtilen kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

AYNI PLAJDA 2012 YILINDA BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI

Yetkililer olay ile ilgili soruşturma başlatırken havacılık uzmanları ise kalkış yapan bir uçağın arkasında durmanın iniş yapan bir uçağın arkasından durmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söylediler. Aynı plajda 2012 yılında meyda gelen olayda, kalkış yapmak için hazırlanan uçağın arkasında duran turistler sağa sola savrulmuştu ve kafasını betona vuran bir kadın ağır yaralanmıştı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeliz'in Namaz Kılarken paylaştığı Fotoğraftaki Atladığı Detay Onu Rezil Etti 90'LARA DAMGASINI VURMUŞ, TRAVMA YARATAN HABERLER Taksim'deki Zorbalığın Görüntüleri! Eve Getirdiği Sarhoş Kıza Yaptığıyla Sosyal Medyada Milyonlar İzlendi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Depremden geriye bu görüntüler kaldı...