Gelin Adayı Hanife, Sosyetenin Akın Ettiği Etçi Nusret'in Mekanına Gitti

5769 izlenme21 Eylül 2017
Reklamlar
Maddi durumu iyi olanların gidebildiği etçi Nusret'in sahip olduğu mekanda yemek yiyen gelin adayı Hanife, sosyal medyadan fotoğraf ve videolarını paylaştı.
Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Hanife, son dönemlerde ünlü isimlerin akın ettiği etçi Nusret'in mekanında yemek yedi.
REKLAMLARDAN BÜYÜK PARALAR KAZANDI

İzdivaç programından ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı reklamlarla büyük paralar kazanan Hanife, Nusret Gökçe'nin sahibi olduğu mekana gitti. Maddi durumu iyi olanların gidebildiği mekanda yemek yiyen Hanife, fotoğraf ve videolarını sosyal medyadan paylaştı.
"HANİFE, SOSYETEYE KARIŞMAYA ÇALIŞIYOR"

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisnde rol alacağı söylenen Hanife'nin etçi Nusret'in mekanından paylaştığı fotoğrafları görenler "Hanife, sosyeteye karışmaya çalışıyor" şeklinde yorumlar yaptı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelin Adayı Naz, Fuhuştan Yakalanan Birkan Key'in Sözleriyle Alay Etti Bayram tatilinin ardından önümüzdeki tatil programı belli oldu Adnan Oktar'a Açıkça Soruldu: Genç Kızlara Neden 'Kedicik' Diyorsunuz Adnan OKTAR ve Kedicikleri bu kez öyle bir coştular ki...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kardashian'ların Damat Adayı, Kimsenin İhtimal Vermediği Güzelle Dudak Dudağa