Gelin Adayı Hanife, Sosyetenin Akın Ettiği Etçi Nusret'in Mekanına Gitti

5773 izlenme21 Eylül 2017
Reklamlar
Maddi durumu iyi olanların gidebildiği etçi Nusret'in sahip olduğu mekanda yemek yiyen gelin adayı Hanife, sosyal medyadan fotoğraf ve videolarını paylaştı.
Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Hanife, son dönemlerde ünlü isimlerin akın ettiği etçi Nusret'in mekanında yemek yedi.
REKLAMLARDAN BÜYÜK PARALAR KAZANDI

İzdivaç programından ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı reklamlarla büyük paralar kazanan Hanife, Nusret Gökçe'nin sahibi olduğu mekana gitti. Maddi durumu iyi olanların gidebildiği mekanda yemek yiyen Hanife, fotoğraf ve videolarını sosyal medyadan paylaştı.
"HANİFE, SOSYETEYE KARIŞMAYA ÇALIŞIYOR"

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisnde rol alacağı söylenen Hanife'nin etçi Nusret'in mekanından paylaştığı fotoğrafları görenler "Hanife, sosyeteye karışmaya çalışıyor" şeklinde yorumlar yaptı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adnan OKTAR ve Kedicikleri bu kez öyle bir coştular ki... Kenan İmirzalioğlu Dev Proje ile ekranlara geri dönüyor... Güzel Oyuncu Tescilli Çapkınla Aşk Yaşıyor Çocuk her yerde çocuk... (Kolu sarılı kıza dikkat )

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Güzel Oyuncu Tescilli Çapkınla Aşk Yaşıyor