'Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

553 izlenme15 Temmuz 2017
Reklamlar

Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

'Evleneceksen Gel' programında kapalı gelin adayı olan Sevgi, evlenince açılacağını söyleyince damat adayının "Kapalı gelen kapalı kalır" şeklindeki çıkışıyla karşılaştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programında, kapalı gelin adayı Sevgi'nin evlendikten sonra açılacağını söylemesi herkesi şaşırttı. Yarışmaya kapalı olarak katılan ancak bunu sadece kısa süreli yaptığını ifade eden gelin adayı, damat adayının tepkisi ile karşılaştı.

"EVLENİNCE AÇILACAĞIM"

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında gelin adayı Sevgi, talibiyla karşılaştıktan sonra "Daha önce de açıktım. Buraya kapalı gelince kapalı kalmaya devam ettim ama evlenince açılacağım" ifadelerine yer verdi.

"KAPALI GELEN KAPALI KALIR"

Gelin adayının bu çıkışı stüdyoda büyük şaşkınlık yaratırken, damat adayı İsmail "Bana kapalı gelen kapalı kalır, açık gelen açık kalır" sözleriyle talibinin bu isteğine sıcak bakmayacağını belirtti.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstiklal Marşına Büyük Saygısızlık... Ezel'de Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi Çocuklar Duymasın dizisinde Vatan ŞAŞMAZ'dan sonra bir şok daha... Televizyon Kanalı Kurup, Misak-ı Milli Sınırları ile Hava Durumu Sundu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yine Kur'an Kursu,yine imam,yine küçücük çocuklar...