'Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

556 izlenme15 Temmuz 2017
Reklamlar

Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

'Evleneceksen Gel' programında kapalı gelin adayı olan Sevgi, evlenince açılacağını söyleyince damat adayının "Kapalı gelen kapalı kalır" şeklindeki çıkışıyla karşılaştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programında, kapalı gelin adayı Sevgi'nin evlendikten sonra açılacağını söylemesi herkesi şaşırttı. Yarışmaya kapalı olarak katılan ancak bunu sadece kısa süreli yaptığını ifade eden gelin adayı, damat adayının tepkisi ile karşılaştı.

"EVLENİNCE AÇILACAĞIM"

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında gelin adayı Sevgi, talibiyla karşılaştıktan sonra "Daha önce de açıktım. Buraya kapalı gelince kapalı kalmaya devam ettim ama evlenince açılacağım" ifadelerine yer verdi.

"KAPALI GELEN KAPALI KALIR"

Gelin adayının bu çıkışı stüdyoda büyük şaşkınlık yaratırken, damat adayı İsmail "Bana kapalı gelen kapalı kalır, açık gelen açık kalır" sözleriyle talibinin bu isteğine sıcak bakmayacağını belirtti.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Telefonuna Bakarak Yolun Karşısına Geçen Kadın, Tramvayın Altında Kaldı Nusret'in Yıllar Öncesine Ait Videosunu Gören Şakınlığını Gizleyemedi Böylesinin eşi benzeri yok 7 yaşındaki kız her güldüğünde... BEĞENDİĞİM ERKEKLE İMAM NİKAHI YAPAR BİRLİKTE OLURUM

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Traktörle Tarla Süren Çiftiçinin Aklını Alan Yılan..