'Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

551 izlenme15 Temmuz 2017
Reklamlar

Evlenince Açılacağım' Diyen Gelin Adayına Efsane Yanıt

'Evleneceksen Gel' programında kapalı gelin adayı olan Sevgi, evlenince açılacağını söyleyince damat adayının "Kapalı gelen kapalı kalır" şeklindeki çıkışıyla karşılaştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programında, kapalı gelin adayı Sevgi'nin evlendikten sonra açılacağını söylemesi herkesi şaşırttı. Yarışmaya kapalı olarak katılan ancak bunu sadece kısa süreli yaptığını ifade eden gelin adayı, damat adayının tepkisi ile karşılaştı.

"EVLENİNCE AÇILACAĞIM"

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında gelin adayı Sevgi, talibiyla karşılaştıktan sonra "Daha önce de açıktım. Buraya kapalı gelince kapalı kalmaya devam ettim ama evlenince açılacağım" ifadelerine yer verdi.

"KAPALI GELEN KAPALI KALIR"

Gelin adayının bu çıkışı stüdyoda büyük şaşkınlık yaratırken, damat adayı İsmail "Bana kapalı gelen kapalı kalır, açık gelen açık kalır" sözleriyle talibinin bu isteğine sıcak bakmayacağını belirtti.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şanlıurfa'da Okulda Suriyeli Gerginliği! "Anneye Dayak" İddiası, Kavga Çıkardı Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun Dev proje ile dönüyor... KANUN YÜRÜRLÜĞÜ GİRDİ... ANNELERE HER AY MAAŞ... Araç Ortadan İkiye Bölündü! Gençler Feci Şekilde Can Verdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son Dakika!... Hakkari'de Çatışma: 1 Asker Şehit, 4 Asker Yaralı