Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor

3265 izlenme 21 Eylül 2017
Reklamlar
Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, bacağına İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazdırdı.
Fenomen dizi 'Arka Sokaklar'a dahil olan Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, dövmesiyle yaşama dair hedefleriyle ilgili mesaj verdi.
BACAĞINDAKİ DÖVME DİKKAT ÇEKTİ

Instagram hesabından tbt gününde (geçmişten fotoğraf paylaşma) sörf yaparken çekilmiş fotoğrafını yayımlayan Merve Oflaz'ın bacağındaki dövme dikkatlerden kaçmadı.

"BEN HALA DÖVÜŞÜYORUM"

Söz konusu karede; 'Survivor' yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Oflaz, İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazan dövmesiyle objektiflere gülümserken görülüyor. Oflaz'ın dövmesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.
ARKA SOKAKLAR'DA BOY GÖSTERECEK

Yaz aylarında uçurtma sörfünü deneyimleyen güzel oyuncu, son olarak sevilen dizi 'Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil olmuştu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doktorlar'ın Zenan'ı Melike Güner Evlendikten Sonra Başka Biri Oldu Bir video yayınladı sosyal medyayı salladı... Fikret Hakan'ın Mezar Taşı İçin Yazdığı Vasiyet Olay Oldu Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yoğun Bakımdaki İrem Derici'den İlk Açıklama: Pişmanlık, Yalnızlık
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/4/1/eski-survivor-guzeli-merve-oflaz-bacagindaki-dovmeyle-mesaj-veriyor/index.html#fb