Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor

3288 izlenme21 Eylül 2017
Reklamlar
Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, bacağına İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazdırdı.
Fenomen dizi 'Arka Sokaklar'a dahil olan Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, dövmesiyle yaşama dair hedefleriyle ilgili mesaj verdi.
BACAĞINDAKİ DÖVME DİKKAT ÇEKTİ

Instagram hesabından tbt gününde (geçmişten fotoğraf paylaşma) sörf yaparken çekilmiş fotoğrafını yayımlayan Merve Oflaz'ın bacağındaki dövme dikkatlerden kaçmadı.

"BEN HALA DÖVÜŞÜYORUM"

Söz konusu karede; 'Survivor' yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Oflaz, İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazan dövmesiyle objektiflere gülümserken görülüyor. Oflaz'ın dövmesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.
ARKA SOKAKLAR'DA BOY GÖSTERECEK

Yaz aylarında uçurtma sörfünü deneyimleyen güzel oyuncu, son olarak sevilen dizi 'Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil olmuştu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evli ve çocuklu olduğunu unuttu böyle yakalandı... Bülent Ersoy, Yıllar Sonra Mayolu Görüntülendi Karpuz Kabuğundan öyle birşey yaptılar ki... Zuhal Topal'ın Damat Adayı Birkan'ın Gözaltı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor