Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor

3283 izlenme21 Eylül 2017
Reklamlar
Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, bacağına İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazdırdı.
Fenomen dizi 'Arka Sokaklar'a dahil olan Survivor'ın eski yarışmacılarından Merve Oflaz, dövmesiyle yaşama dair hedefleriyle ilgili mesaj verdi.
BACAĞINDAKİ DÖVME DİKKAT ÇEKTİ

Instagram hesabından tbt gününde (geçmişten fotoğraf paylaşma) sörf yaparken çekilmiş fotoğrafını yayımlayan Merve Oflaz'ın bacağındaki dövme dikkatlerden kaçmadı.

"BEN HALA DÖVÜŞÜYORUM"

Söz konusu karede; 'Survivor' yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Oflaz, İngilizce olarak "Ben hala barış ve hayvanlar için dövüşüyorum" yazan dövmesiyle objektiflere gülümserken görülüyor. Oflaz'ın dövmesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.
ARKA SOKAKLAR'DA BOY GÖSTERECEK

Yaz aylarında uçurtma sörfünü deneyimleyen güzel oyuncu, son olarak sevilen dizi 'Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil olmuştu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Yıllar Önce 'Fırat' Dizisinde Rol Almış Rakip Kanallar, İzdivaç Yasağını Delen Esra Erol'u Şikayet Etti Caner, Boşanma Davasının Detaylarını Anlattı. Gelin Adayı Dünyaları İstiyor Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Doktorlar'ın Zenan'ı Melike Güner Evlendikten Sonra Başka Biri Oldu