Erdoğan Bakın Maltepe Meydanı İçin Neler Söylüyor

12978 izlenme 10 Temmuz 2017
Reklamlar

Tartışmalara Erdoğan noktayı koydu.

Adalet Mitingi'nin dün sona ermesiyle birlikte başka bir tartışma gündeme geldi. Maltepe'de düzenlenen mitingde kaç kişi olduğunu merak edenler konu hakkında araştırma yaparken, CHP’den ve İstanbul Valiliği'nden birbirinden farklı rakamların gelmesi dikkat çekti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel miting alanında 1 milyon 600 bin kişinin olduğunu açıklamıştı. Gece saatlerinde ise İstanbul Valiliği'nden bir açıklama geldi. Valilik, "Miting alanında yüzölçümü dikkate alınarak yapılan inceleme ve ölçümleme sonucunda; katılımcı sayısının yaklaşık 175.000 olduğu sonucuna varılmıştır" açıklamasında bulundu. Miting alanında kürsüye çıkan Barış Bozkurt ise alanı dolduranlara hitaben "Bugün, burada sizlerin sayesinde ben de bir rekor gerçekleştiriyorum. Maltepe Meydanı'nda bulunan 2 milyon kişiye sunuculuk yapıyorum" diye seslenmişti.


loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NEJAT İŞLERİN SESLENDİRDİĞİ VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR Kemal Kılıçdaroğlu hayatının en iyi konuşmalarından birini yapmış helal olsun... Erdoğan, FETÖ'nün derneği için böyle himmet istemiş ! Bayram için memleketlerine gitmek isteyen Suriye'liler,

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Altaylı Sonunda Mehmet Metiner'i Programdan Kovdu...
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/2/3/erdogan-maltepe-meydani-2-milyon-insan-aliyor-1/index.html#fb