Erdoğan Bakın Maltepe Meydanı İçin Neler Söylüyor

12989 izlenme10 Temmuz 2017
Reklamlar

Tartışmalara Erdoğan noktayı koydu.

Adalet Mitingi'nin dün sona ermesiyle birlikte başka bir tartışma gündeme geldi. Maltepe'de düzenlenen mitingde kaç kişi olduğunu merak edenler konu hakkında araştırma yaparken, CHP’den ve İstanbul Valiliği'nden birbirinden farklı rakamların gelmesi dikkat çekti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel miting alanında 1 milyon 600 bin kişinin olduğunu açıklamıştı. Gece saatlerinde ise İstanbul Valiliği'nden bir açıklama geldi. Valilik, "Miting alanında yüzölçümü dikkate alınarak yapılan inceleme ve ölçümleme sonucunda; katılımcı sayısının yaklaşık 175.000 olduğu sonucuna varılmıştır" açıklamasında bulundu. Miting alanında kürsüye çıkan Barış Bozkurt ise alanı dolduranlara hitaben "Bugün, burada sizlerin sayesinde ben de bir rekor gerçekleştiriyorum. Maltepe Meydanı'nda bulunan 2 milyon kişiye sunuculuk yapıyorum" diye seslenmişti.


loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osman Pamukoğlu: 15 Temmuz amatörce bir komediydi OrGeneral Karadayı'nın 21 yıl önce yaptığı AKP kehaneti ortaya çıktı... Gülen'in Seccadeye Bastığı Fotoğrafın Şifresi Çözüldü...Bakın ne mesaj vermiş... Cem Yılmaz Akp'li Bakana fena kapak yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN'A EN SERT LOZAN CEVABI ... AYAKTA ALKIŞLIYORUZ...