Eli Havada Kalan Donald Trump Fena Bozuldu!

607 izlenme06 Temmuz 2017
Reklamlar

ABD Başkanı Donald Trump'ın başı 'tokalaşmayla' dertte. Trump, Polonya'ya gerçekleştirdiği ziyarette Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve eşi Agata Kornhauser-Duda ile bir araya geldi.

TRUMP NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Trump ilk önce Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile tokalaştı ardından Duda'nın eşi ile tokalaşmak için hamle yaptı ancak Agata Kornhauser-Duda, Trump'ın eşi Melanie Trump ile tokalaştı. Trump'ın şaşkın yüz ifadesi kameralara yansıdı.

DAHA ÖNCE DE MACRON REZİL ETMİŞTİ

Donald Trump, daha önce de Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile benzer bir durum yaşamıştı. Trump elini uzattığı sırada Macron, Almanya Şansölyesi Angela Merkel'e sarılmıştı.


SERT KAYAYA ÇARPMIŞTI

Tokalaşma tarzı agresif olan Trump, bu tarzıyla dünya medyasının da yakın merceği altında.Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman'la bir araya gelen Trump, Tacik liderin elini öncekilere benzer bir şekilde kendine çekmeye çalışınca duruma hazırlıklı olan Rahman'ın direnciyle karşılaşmış ve fena sarsılmıştı.


loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika! Kuzey Irak Parlamentosu Bağımsızlık Referandumu Kararını Onayladı Zuhal Topal, Fuhuş Operasyonuna Adı Karışan Birkan'la İlgili Sessizliğini Bozdu Son Dakika !! Şehrin Sokaklarına Gökten Balık Yağdı 'Cep telefonunuz el bombasına dönüşmesin' uyarısı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu videoyu izleyip paylaşmayan kalmamalı.. ÇOK ÇOK ÖNEMLİ !!!!