Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor

32613 izlenme 20 Eylül 2017
Reklamlar
Dondurma çubuğundaki şifreyle çekilişe katılıp 500 bin liralık otomobili kazanan bisiklet tamircisi, aracı alabilmesi için gereken servet değerindeki vergiyi nasıl ödeyeceğini düşünüyor.
Türkiye'de bir dondurma firması tarafından iki kişiye verilecek olan lüks otomobillerden birinin sahibi, yapılan çekiliş sonucuna göre Ünye'de yaşayan Engin Yiğenoğlu oldu.
Açık Öğretim Fakültesi'nden 4 yıllık İktisat Bölümü mezunu olan ve iş bulamadığı için ağabeyine ait bisiklet satışı ve tamiri yapılan işyerinde çalışan Yiğenoğlu, yaklaşık 500 bin lira değerindeki otomobili kazandığını öğrenince büyük sevinç yaşadı."3 YILDIR BU KAMPANYAYA KATILIYORDUM"

Yediği dondurmanın çubuğunda yazan şifreyi internet üzerinden kampanya sayfasına yazarak çekilişe katıldığını belirten Yiğenoğlu, "3 yıldır bu kampanyaya katılıyordum. Bu yıl da şansımı denedim. Kampanya sonucu 16 Eylül'de açıklandığında çok şaşırdım" dedi."VERGİSİNİ KARŞILAYACAK DURUMUM YOK"

Kendisinden istenen belgeleri toplayıp firmaya gönderdiğini belirten Yiğenoğlu, "Firmadan gelecek haberi bekliyorum. Benim öğrendiğim bilgi otomobilin değeri yüksek olduğu için yüksek miktarda da bir vergisi var. Bunu karşılayacak durumum yok. Yakınlarım kanalıyla bankadan kredi alıp bu parayı ödemeyi planlıyoruz. Otomobili aldığımda ise değeri miktarında satmak istiyorum. Değeri verilmezse kendim alacağım" diye konuştu.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şemdinli'de Operasyon İçin Düğmeye Basıldı, Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi Vatan Haini Fethullah Gülen her şeyi açık açık söylemiş! Otoyola Düşerek Patlayan Uçaktan Sağ Çıktılar Çin'de Korkunç Kaza! Torununa Tuvaletini Yaptırırken Aracın Altında Kaldılar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/2/4/dondurma-cubugundan-500-bin-liralik-araba-kazandi-ama-simdi-kara-kara-dusunuyor/index.html#fb