Caner, Boşanma Davasının Detaylarını Anlattı. Gelin Adayı Dünyaları İstiyor

19996 izlenme18 Eylül 2017
Reklamlar
Esra Erol'un programında evlenip 4 ay içinde boşanma kararı alan Caner ve Berke'nin dava dilekçesindeki detaylar şoke etti. Caner, Berke'nin 300 Bin TL'ye yakın tazminat istediğini söyledi.
ATV ekranlarında Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ve Berke Kentli evlendikten kısa süre içinde boşanma kararı aldı. Berke'nin 300 bin TL yakın tazminat istediğini söyleyen Caner, boşanma aşamasındaki eşinin, evini de almak istediğini belirtti.
"EVLENDİĞİME PİŞMANIM"

Defalarca ayrılık aşamasına gelen ikiliden Caner sürekli barışmak için koşturuyorduç Evlendiğine bile pişman olduğunu söyleyen Caner, "3-4 ay evli kalıp da evlendiği kişiden hemen boşanınca evini isteyen birinin evlenme amacı da bellidir." diyerek Berke'nın ev için evlendiğini ima etti.
CANER: BOŞANINCA KURBAN KESECEĞİM

"Bir daha barışır mısınız?" sorusuna ise "Asla barışmam" diyerek cevap veren Caner, "Boşanayım kurban keseceğim". dedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Banu Alkan'dan Bomba İddia: Bülent Ersoy, Erkekken Bana Asıldı Tuba Büyüküstün ve Sevgilisi, Acun'un Düğününde Köşe Kapmaca Oynadı İrem Derici "Birkaç Maddesi Bende Var" Dediği Anoreksiya Hastalığına mı Yakalandı Güzel Oyuncu Tescilli Çapkınla Aşk Yaşıyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Vatan Şaşmaz'a Büyük Saygısızlık! Reklamlarını Yayınlamaya Devam Ettiler