Bu gün İstanbul'da bu görüntüler ortaya çıktı...

16854 izlenme 23 Temmuz 2017
Reklamlar

Bu yıl 49 ayrı ülkeden 2 bin 338 yüzücü Kanlıca iskelesi’nden start alarak Kuruçeşme’ye uzanan parkuru kat ettiler. Yarışma nedeniyle İstanbul boğazı 4 saat boyunca gemi geçişine kapatılırken, Türk ve yabancı yarışmacılar boğazın güzelliğine güzellik kattı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin “Herkes için spor” teması etkinlikleri arasında yer alan “29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası yüzme Yarışı” yapıldı. Yarışma nedeniyle İstanbul Boğazı sabah saatlerinde itibaren 4 saatliğine transit gemi geçişine kapatıldı. Yarışmacılar bir şehir hatları vapuru ile geldikleri Kanlıca İskelesinden saat 10.00’da start aldılar.

Bu yıl yarışmaya 2 bin 338 yarışmacının kayıt yaptırdığı belirtildi. Bu yıl yarışma adeta bir Birleşmiş Milletler toplu yüzüşüne dönüştü. Yarışmaya Türk sporcuların yanısıra aralarında Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hollanda, Romanya, Almanya, Rusya, Avusturya, Kuzey Kıbrıs, Bulgaristan, Belarus, Etopya, Azarbeycan, Kazaistan, Polonya, Moldova, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Kırgısiztan, İtalya, İsviçre’in bulunduğu 49 ülkeden sporcular katıldı. Boğazın güzelliğine güzellik katan yüzücülere güvenlik amacıyla çok sayıda tekne eşlik etti.

BİRİNCİLİK RUS YÜZÜCÜLERİN

Türk ve yabancı toplamda 2 bin 338 (147) yüzücünün iki kıta arasında kulaç attığı organizasyonu erkeklerde 50.58’lik derecesi ile Rus yüzücü Evgeny Elisev kazanırken kadınlarda ise 54.57’lik derecesi ile Rus yüzücü Kristina Kochetkova birinciliğe ulaştı.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEYAZ ATLI PRENSİNİ BULAMAYINCA, KENDİSİYLE EVLENDİ Çocuk her yerde çocuk... (Kolu sarılı kıza dikkat ) İnsanlık ölse bile hayvanlık ölmez, gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız ! Türk Televizyonlarında Bunu da Gördük! Canlı Yayını Kedi Bastı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Borussia Dortmund'lu Futbolcunun Yaşı Ülkenin Gündemine Oturdu
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/7/3/bu-gun-istanbul-da-bu-goruntuler-ortaya-cikti/index.html#fb