Bostancı Sahil Yolunda Tek Tekerlek Üzerinde Şov Yapan Motorcu Kamerada

77 izlenme12 Eylül 2017
Reklamlar
Bostancı sahil yolunda tek tekerler üzerinde şov yaparak hem kendisinin hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atan motosikletli, cep telefonu kameralarıyla görüntülendi.
İstanbul Bostancı sahil yolunda akan trafiğe aldırmadan tek tekerlek üzerinde tehlikeli şov yapan motosikletli, hem kendisinin hem de çevredekilerin hayatını tehlikeye attı.
AKAN TRAFİĞE ALDIRMADI

Bostancı sahil yolunda motosiklet sürücüsü yolda seyir halindeyken tek tekerlek üzerinde şov yaptı. Yaptığı şovla hem kendi hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atan motorcu, yolda seyir halinde olan başka bir sürücü tarafından saniye saniye görüntülendi.
TEK TEKERLERLEK ÜZERİNDE İLERLEDİ

Görüntülerde, motosiklet sürücüsünün tek tekerlek üzerinde ilerlediği ve bir süre sonra iki tekerlek üzerinde ilerlemeye başladığı görülüyor.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Kimlik Kartı Alacaklar Dikkat!! Çipli Kimlik Kartları Aynı Gün Verilebilecek Suriye'de Rejime Karşı Ayaklanmanın Kalesi Olan Dera'daki Yıkımın Görüntüsü Aksaray'da Yaya Geçidine Park Edilen Polis Otosuna Para Cezası Kesildi Bursa'da Servis Minibüsü Alev Alev Yandı! O Anlar Kamerada

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hasta Numarasıyla Vatandaşları Gasp Eden 5 Aylık Hamile Kadın Yakalandı