Bodrum'da Araştırma Yapan Japon Heyete Caretta Caretta Saldırdı

1071 izlenme11 Eylül 2017
Reklamlar
Araştırma için Muğla'nın Bodrum ilçesine gelen Japonlara deniz kaplumbağası caretta caretta'lar saldırdı. İki kişi yaralandı.
Üniversiteler arası bir çalıştaya katılmak üzere Muğla'nın Bodrum ilçesine gelen Japon heyet, araştırma gezisi için gittikleri Orak Adası'nda caretta carettanın saldırısına uğradı.
2 KİŞİ SALDIRIYA UĞRADI

Araştırma sırasında Prof. Dr. Yasuko Takayama ve Iwata Airi isimli öğrenci denizdeyken bir caretta carettanın saldırısına uğradı. Saldırı anlarını gülerek anlatan Prof.Dr. Yasuko Takayama olayı "Iwata Airi denizde yüzüyordu. Birden caretta caretta onu sırtından ve bacağında ısırdı. O ne olduğunu göremedi ve bana 'beni biri ısırdı' dedi. Ben de onun yanına yüzdüm ve caretta caretta bu sefer beni kolumdan öptü. Ben daha sonra onu ittim." sözleriyle anlattı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAŞ AĞRISINI 40 SANİYEDE GEÇİREN FORMÜL İstanbul'a Düşen Yumruk Büyüklüğündeki Dolunun Nedeni Belli Oldu: Downburst JÖH'e operasyon sırasında davetsiz misafir! pkk kameramanları hastahane önünde özel harekata artistlik yaparsa sonu böyle olur :)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FANTAZİDE SINIR TANIMAYAN PKK'LI KIZIN İBRETLİK VİDEOSU..!!