Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti

8569 izlenme 21 Eylül 2017
Reklamlar
Antalya'da kendisinden haber alınamayan Alman mühendis, camdaki sineklerden şüphelenen komşuların ihbarıyla ölü olarak bulundu. Mühendisin balkonundaki kameralar dikkat çekti.
Antalya'da yerleşik yaşayan Alman uyruklu 55 yaşındaki bilgisayar mühendisi Ernst Ruhland evinde ölü bulundu. Ruhland'ın balkonunda bulunan 3 adet güvenlik kamerası dikkat çekti. Ruhland'ın evine daha önce hırsız girdiği için güvenlik amacıyla 6 ay kadar önce kamera taktırdığı öğrenildi.
DAİREDEN GELEN KÖTÜ KOKULAR, KOMŞULARI ŞÜPHELENDİRDİ

Muratpaşa ilçesi Gençlik Mahallesi 1312 Sokak üzerindeki 19 Numaralı apartmanın birinci katında yaşayan Ruhland'dan, iki gündür haber alamayan ve dairesinden kötü kokular geldiğini fark eden komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi dairenin kapısının kilitli olduğunu belirledi. Çilingir yardımıyla girilen dairede Ruhland'ın cansız bedenine ulaşıldı. Olay yeri ve savcılık incelemesinin ardından Ruhland'ın cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

''ANTALYA AŞIĞIYDI''

Ernst Ruhlan'ın yaklaşık 10 yıldır Türkiye'de bulunduğu ve 1 yıldır da Gençlik Mahallesi'ndeki evinde yaşadığı öğrenildi. Çevresindekilere Antalya aşığı olduğunu söyleyen Ruhland'ın, sevilen bir kişilik olduğu kaydedildi.
"CAMINDAKİ SİNEKLER ŞÜPHELENDİRDİ''

Her gün Ruhland'ın marketinden alışveriş yatığını söyleyen Celal Yıldırım, "Antalya aşığı olduğunu söylerdi. 8 yıldır Antalya'da yaşıyordu. Bir yıldır da bu binadaydı. Çok iyi bir insandı. 3 gün önce sabah alışveriş yaptı, bir daha kendisini görmedim. Sabah bina içinden kötü kokular vardı. Birde komşumuz Ruhland'ın pencerelerinde sinek var deyince şüphelendik ve polise haber verdik." dedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İskeleden Denize Düştü, Herkesin Gözü Önünde Çırpınarak Can Verdi Siirt'te Çocukların Arazide Bulup Köye Getirdiği Varil Açılınca 30 Kişiyi Zehirledi Tam Bir Skandal! Şanlıurfa'da Özel Bir Hastanenin Yeni Doğan Servisine Fare Girdi Telefonuna Bakarak Yolun Karşısına Geçen Kadın, Tramvayın Altında Kaldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu can kurtaranlar can kurtarmak için orada değil. Taciz İçin Oradalar..
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/0/2/bilgisayar-muhendisinin-supheli-olumu-balkondaki-kameralar-dikkat-cekti/index.html#fb