Bakan'dan ŞOK İTİRAF... Dün bunu yapanlar bu gün neler yapmıyordur? varın siz düşünün...

300 izlenme07 Ağustos 2017
Reklamlar

AKP'Lİ ÖZHASEKİ; 10'DAN FAZLA KAÇAK İMAM HATİP YAPTIRDIM

"Bu itirafi yapan ve 'itiraf ediyorum' diye söze başlayan sıradan bir vatandaş değil, AKP'nin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki!"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "21 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi olarak itiraf ediyorum; 10'dan fazla kaçak İmam Hatip Okulu yaptırdım" dedi.

Memleketi Kayseri’de, İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından düzenlenen piknik buluşmasına katılan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçen yıllarda 10 yıl kadar İmam Hatip okulunun vakıf başkanlığını yaptığını hatırlatırken, şöyle dedi: “O dönemde bile hayırsever gelir, İmam Hatip okulu yaptırmak için başvuru yapardı. Valilerden izin çıkmazdı. 21 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi olarak itiraf ediyorum; 10’dan fazla kaçak İmam Hatip Okulu yaptırdım. İmar planına işletemedik. Hayırseveri bulduk, okul yaptırmadılar.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arınç’tan Erdoğan’a Fıkralı Gönderme BÜLENT ECEVİTİN ÖYLE BİR VİDEOSU ÇIKTIKİ.. SİYASET ADAMI OLMA DERSİ VERMİŞ ADETA Yazlık KaçAK Saray geliyor... CÜBBELİLER BİRBİRLERİNE GİRDİ; ÖYLE SÖZLER SÖYLEDİLER Kİ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ALEVİLERE NEDEN DÜŞMAN OLDULAR? SÖZ BİTTİ KANIM DONDU İĞRENİYORUM SİZLERDEN...!