Bakan'dan ŞOK İTİRAF... Dün bunu yapanlar bu gün neler yapmıyordur? varın siz düşünün...

297 izlenme07 Ağustos 2017
Reklamlar

AKP'Lİ ÖZHASEKİ; 10'DAN FAZLA KAÇAK İMAM HATİP YAPTIRDIM

"Bu itirafi yapan ve 'itiraf ediyorum' diye söze başlayan sıradan bir vatandaş değil, AKP'nin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki!"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "21 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi olarak itiraf ediyorum; 10'dan fazla kaçak İmam Hatip Okulu yaptırdım" dedi.

Memleketi Kayseri’de, İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından düzenlenen piknik buluşmasına katılan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçen yıllarda 10 yıl kadar İmam Hatip okulunun vakıf başkanlığını yaptığını hatırlatırken, şöyle dedi: “O dönemde bile hayırsever gelir, İmam Hatip okulu yaptırmak için başvuru yapardı. Valilerden izin çıkmazdı. 21 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi olarak itiraf ediyorum; 10’dan fazla kaçak İmam Hatip Okulu yaptırdım. İmar planına işletemedik. Hayırseveri bulduk, okul yaptırmadılar.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akpli kız ağlayarak haçlı zaferini anlatıyor !!! Gül'e yakın gazeteciler Akşener'in kapısını çaldı SPİKER CANLI YAYINDA AKTROLÜ YERİN DİBİNE SOKTU....PAYLAŞALIM.. Erdoğan'ın Uçağında Dünyayı Şoke Eden O soru!! DARBEYİ NE ZAMAN YAPIYORUZ KOMUTAN?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'li Bakan Yardımcısı Atatürk ve Cumhuriyete Kinini Kusunca Tüm Salon Tepkisini İşte Böyle Gösterdi!!