ATATÜRK için canlı yayını terk etti !! İzleyiciler Şoke Oldu

24123 izlenme12 Temmuz 2017
Reklamlar

Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Emekli TümamiralSemih ÇetinAtatürk ile ilgili eleştirilere tepki göstererek canlı yayını terk etti.

"BENİM KALDIRABİLECEĞİM BİR ŞEY DEĞİL"

Atatürk'ün bütün Türk milletinin desteğini alarak Cumhuriyet'i kurduğunu hatırlatan Semih Çetin, canlı yayını terk etmeden önce şunları söyledi:

"Mustafa Kemal Atatürk'ü 30 Ağustos gecesi tartışmaya açmak, onu birtakım vasıflarıyla eleştirmek benim şahsen kaldırabileceğim bir şey değil. Ben bunu kabullenemiyorum. Herkes istediği kadar konuşabilir. Bundan sonra da herhalde program bu minvalde devam edecek. Davetiniz için çok teşekkür ediyorum. 30 Ağustos'un da milletimiz için hayırlıuğurlu olmasını diliyorum. Bütün milletimizin bayramını kutluyorum ve müsaade ederseniz ayrılıyorum."

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatan Haini Fethullah Gülen her şeyi açık açık söylemiş! DİN DERSİNDE UTANÇ VERİCİ GÖRÜNTÜLER! NASIL BİR EĞİTİM BU? Bakan'dan ŞOK İTİRAF... Dün bunu yapanlar bu gün neler yapmıyordur? varın siz düşünün... CANLI YAYINDA ÇİRKİN ALGI OYUNU.. BU ADAM HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILSIN.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Nihat Genç'in televizyon ekranlarından uzaklaştırılmasına neden olan konuşması! Mutlaka izleyin!