ATATÜRK için canlı yayını terk etti !! İzleyiciler Şoke Oldu

24126 izlenme12 Temmuz 2017
Reklamlar

Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Emekli TümamiralSemih ÇetinAtatürk ile ilgili eleştirilere tepki göstererek canlı yayını terk etti.

"BENİM KALDIRABİLECEĞİM BİR ŞEY DEĞİL"

Atatürk'ün bütün Türk milletinin desteğini alarak Cumhuriyet'i kurduğunu hatırlatan Semih Çetin, canlı yayını terk etmeden önce şunları söyledi:

"Mustafa Kemal Atatürk'ü 30 Ağustos gecesi tartışmaya açmak, onu birtakım vasıflarıyla eleştirmek benim şahsen kaldırabileceğim bir şey değil. Ben bunu kabullenemiyorum. Herkes istediği kadar konuşabilir. Bundan sonra da herhalde program bu minvalde devam edecek. Davetiniz için çok teşekkür ediyorum. 30 Ağustos'un da milletimiz için hayırlıuğurlu olmasını diliyorum. Bütün milletimizin bayramını kutluyorum ve müsaade ederseniz ayrılıyorum."

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA! Erdoğan'ın Adalet Yürüyüşüne tepkisine CHP'den sert yanıt Levent Gültekin'den Şok Edici Açıklamalar. Ömrüm Atatürk devrimlerini eleştirmekle geçti ama. Bu sözler çok konuşulur Bir yalan ancak bu kadar kuyruklu olabilirdi... Onu da ancak tek kişi söyleyebilirdi.... MEB TAKVİMİ ÇILDIRDI!.. ŞEHİTLERİMİZ AYAKTA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Partilerin Tezkere Oylarının Rengi Belli! "Hayır' Diyen Tek Parti Belli Oldu