Antalya'da Çocuk Traktör Şoförü Yürekleri Ağza Getirdi

143 izlenme17 Eylül 2017
Reklamlar
Antalya'nın Gazipaşa ilçesi D-400 karayolunda, trafiğin en işlek olduğu saatlerde traktör süren 8-9 yaşlarındaki çocuk görenleri şaşkına çevirdi.
Antalya'nın Gazipaşa ilçesi D-400 karayolunda, trafiğin en yoğun olduğu saatlerde tek başına traktör süren çocuk görenleri hayrete düşürdü.
GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde D-400 karayolunda seyreden traktörün direksiyonundaki çocuk sürücü görenleri hayrete düşürdü. Trafiğin en işlek olduğu saatlerde Mersin-Antalya istikametinde seyreden plakası olmayan bir traktörün şoförünü görenler gözlerine inanamadı.
50 KİLOMETRE HIZLA YOLCULUK YAPTI

8-9 yaşlarındaki bir çocuğun kullandığı traktör saatte yaklaşık 50 kilometre hızla şehirlerarası yolda ilerliyordu. Kamyonların, tırların arasında dakikalarca tek başına traktör süren çocuk, kavşağa dönmek için yaklaştığında traktörü yavaşlatmak için fren pedalına bastı ancak gücü yetmeyince pedalın üzerinde tüm ağırlığıyla yaylanmaya başladı.
Kendisini çekenlerin sorularına yanıt vermeyen çocuk, yürekleri ağızlara getirdi. Kendi canı gibi başkalarının canını da hiçe sayan çocuğun nereden geldiği ve nereye gittiği ise öğrenilemedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adana'da Kadın Polis, Sokak Levhasında 50 Paket Esrar Buldu Sorumsuz Anne - Baba! Çocuklarını Ayaklarının Altına Alıp Trafiğe Çıktılar Son Dakika ! Kaçak Suriyelileri döven 3 asker tutuklandı .. İşte O Görüntüler Sarıkamış'ta Yangın Yeniden Başladı, Ormanlar Cayır Cayır Yanıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Afrin'e Kara Operasyonu mu! Obüslerden Sonra Şimdi de Tanklar Gitti