Anne Terk Etti, Baba İşe Gitti; Aç Kalan Çocuklar Mahalleliyi Ağlattı

1685 izlenme 25 Eylül 2017
Reklamlar
Suriye'de süren savaştan kaçıp Adana'ya gelen anne çocuklarını terk edip kaçtı. Baba da çalışmak için işe gidince çocuklar açlıktan ağladı. Durumu gören mahallelinin de yüreği burkuldu.
Suriye'de süren savaştan kaçıp Adana'ya gelen anne çocuklarını terk edip kaçınca, baba da işe gidince 4 çocuğun dramı mahalleliyi bile ağlattı.
EVDE BIRAKIP ÇALIŞMAYA GİTTİ

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Yenibey Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Nur ve Ahmet Elşaban çifti Suriye'de süren iş savaştan kaçıp 5 çocuğuyla birlikte Halep'ten Adana'ya geldi. Adana'da Yenibey Mahallesi'nde yaşamaya başlayan çiftlerden Nur Elşaban geçtiğimiz günlerde eşini ve 5 çocuğunu terke dip gitti. Bunun üzerine çaresiz kalan baba Elşaban'da eve ekmek getirmek için ün küçüğü 2 en büyüğü 10 yaşında olan çocuklarını eve bırakıp alışmaya gitmek zorunda kaldı. Baba Elşaban bugün de yanına Emad Elşaban'ı alıp Hasne (7), Hasan (8), Muhammet ve Sidra Elşaban'ı evde bırakıp çalışmaya gitti.
AÇ KALIP AĞLAMAYA BAŞLADILAR

Evde aç kalan çocuklar bir süre sonra ağlamaya başladı. Bu durumu gören mahalleli durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen zırhlı yunus ekipleri çocukların pislik içinde olan bir evde tek başlarına kaldığını görünce çocuk şube müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Polis ağlayan çocuklara, bakkaldan yiyecek alıp kendi elleriyle hazırlayıp yemeleri için verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adana'da Kadın Polis, Sokak Levhasında 50 Paket Esrar Buldu Ankara'da Otomobil, Park Halindeki TIR'a Çarptı, 5 Kişi Öldü Ankara'da korkutan PATLAMA !!! Atatürk Havalimanı'nda Kaza! Özel Jet Düştü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kazadan Günler Sonra Gözlerini Açtı, İlk Sorusu Şok Etti
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/3/9/anne-terk-etti-baba-ise-gitti-ac-kalan-cocuklar-mahalleliyi-aglatti-1/index.html#fb