Ameliyat Masasındaki Doktor Kavgası Bebeği Öldürdü

1180 izlenme30 Ağustos 2017
Reklamlar

Hindistan'ın Jodhpur kentinde bulunan Umaid hastanesinde, doktorların ameliyat masasında kavga ettiği bir video yayınlandı. Doktorların sezeryan esnasında ameliyat masasının üzerinde kavga ettiği ve doğumun ardından bebeğin öldüğü açıklandı.
AMELİYAT MASASINDA KAVGA ÇIKTI

Doktorlar arasındaki kavganın, ameliyat masasında yatan kadının operasyon öncesi yemek yiyip yemediği ile ilgili tartışma üzerine başladığı belirtildi.
BEBEK ÖLDÜ

Kameralara yansıyan görüntülerin ardından doğan bebeğin kısa süre sonra hayatını kaybettiği açıklandı. Racastan Yüksek Mahkemesi'nin, kentin en büyük hastanesinde gerçekleşen skandalla ilgili rapor istediği ifade edildi.
DOKTORLAR GÖREVDEN ALINDI

Kadının hastaneye acil sezeryan ameliyatı talebiyle getirildiği belirtildi. Ameliyat masasına yatırıldıktan sonra Ashok Ninwal ve ML Tak isimli doktorların tartışmaya başladığı ve tartışmanın fiziki bir müdahale halini aldığı görülüyor.
Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından doktorların görevden alındığı belirtildi.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ürdünlü Yorumcu,Canlı Yayına Pantolonsuz Bağlandı! Adnan OKTAR ve Kedicikleri bu kez öyle bir coştular ki... Son Dakika !!! Erdoğan'dan Flaş TEOG açıklaması... Yandaş yazar müftü nikahını savunamayınca yayını terk etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bodrum'da Araştırma Yapan Japon Heyete Caretta Caretta Saldırdı