Ali Sunal'dan Babasına Duygusal Mesaj

1318 izlenme03 Temmuz 2017
Reklamlar

Türkiye'nin en güzel gülen adamı Kemal Sunal bundan 17 yıl önce hayata gözlerini yumdu. Oğlu Ali Sunal, "O omuza o kadar ihtiyacım var ki" diyerek duygusal bir mesaj paylaştı.

Türk sinemasına damga vuran büyük oyuncu Kemal Sunal'ın aramızdan ayrılışının üzerinden 17 yıl geçti. Ailesi ve sevenleri tarafından anılan usta oyuncunun oğlu Ali Sunal "O omuza o kadar ihtiyacım var ki" diyerek herkesi duygulandıran bir yazı paylaştı.

"17 YIL OLMUŞ OMZUNA YASLANMAYALI BABAM"

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal babasının ölüm yıldönümünde bu mesajı paylaştı: 17 yıl olmuş omzuna yaslanamayalı babam. O kadar ihtiyacım varki o omuza. Ama olmuyor olamıyor işte. Çok seviliyorsun babam sevenlerin senin gitmene unutulmana asla izin vermiyorlar. Şimdi onların çocukları torunları da senin hayranın onlar da ezberliyor repliklerini bakışlarını gamzeni gülümsemeni. Özlüyorum seni benim dünyanın en güzel gülen kahramanım.

"FİLMLERİNİ GÖRÜNCE DEĞİŞTİREMİYORUZ"

Twitter'da en çok konuşulan konular arasına giren Kemal Sunal için "Filmlerini görünce değiştirme kalsın diyebiliyorsak hala, bu sana olan özlemimizin bitmeyeceğini gösterir." Tweetleri herkesin gözünü doldurdu.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tayyibe mi tapacağız '' diyen teyze izlenme rekorları kırıyor Uzun zamandır süren restleşme savaşa doğru gidiyor... Uğur Dündar'dan ''biraz Kur-an'la haşir neşir ol'' diye tweet atan yobaza kapak gibi kapak.! İslam İslam Olalı Böyle Zulüm Görmedi...Sonuna kadar dayanabilene aşk olsun...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adalet yürüyüşüne katılanlara laf edenlere kapak gibi cevaplar!Helal olsun...