Ali Sunal'dan Babasına Duygusal Mesaj

1317 izlenme03 Temmuz 2017
Reklamlar

Türkiye'nin en güzel gülen adamı Kemal Sunal bundan 17 yıl önce hayata gözlerini yumdu. Oğlu Ali Sunal, "O omuza o kadar ihtiyacım var ki" diyerek duygusal bir mesaj paylaştı.

Türk sinemasına damga vuran büyük oyuncu Kemal Sunal'ın aramızdan ayrılışının üzerinden 17 yıl geçti. Ailesi ve sevenleri tarafından anılan usta oyuncunun oğlu Ali Sunal "O omuza o kadar ihtiyacım var ki" diyerek herkesi duygulandıran bir yazı paylaştı.

"17 YIL OLMUŞ OMZUNA YASLANMAYALI BABAM"

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal babasının ölüm yıldönümünde bu mesajı paylaştı: 17 yıl olmuş omzuna yaslanamayalı babam. O kadar ihtiyacım varki o omuza. Ama olmuyor olamıyor işte. Çok seviliyorsun babam sevenlerin senin gitmene unutulmana asla izin vermiyorlar. Şimdi onların çocukları torunları da senin hayranın onlar da ezberliyor repliklerini bakışlarını gamzeni gülümsemeni. Özlüyorum seni benim dünyanın en güzel gülen kahramanım.

"FİLMLERİNİ GÖRÜNCE DEĞİŞTİREMİYORUZ"

Twitter'da en çok konuşulan konular arasına giren Kemal Sunal için "Filmlerini görünce değiştirme kalsın diyebiliyorsak hala, bu sana olan özlemimizin bitmeyeceğini gösterir." Tweetleri herkesin gözünü doldurdu.

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akepe'li Belediye Başkanından itiraf: 'Benim tek gücüm arkamdaki siyasi iktidar, fırıldaklığım, üçkâğıtçılığım !' Akıl almaz bir video ! Çok özendiğiniz Araplar bunlar mı yoksa !Midesi hassas olanlar izlemesin... Atatürk'ün Mal Varlığı dudak Uçuklattı..Yok böyle bir SERVET (!) ANKARA'NIN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan'dan Muhalefet'e Çuval Olayı Eleştirisi.. Ne Notası Müzik Notası mı veriyorsun ?