Son Dakika
14 Eylül 2017 ( 12618 izlenme )
Reklamlar

AKP'de beklenmedik İstifa...

AKP’den istifa eden İzmir Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Ali Şenay CHP’ye geçti.


Şenay’ın yakasına parti rozetini takan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Partimizi büyütmeye devam edeceğiz. Bir kişinin nereden geldiği önemli değil. Ne amaçla geldiği ve o partide nasıl durduğu önemlidir”dedi.

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığında düzenlenen rozet takma törenine Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

AKP'den istifa eden Şenay'ın bugün itibariyle CHP'ye üye olduğunu ifade eden Başkan Karabağ,

"SAĞLAM DURUŞ İŞTE BUDUR"

“İktidardaki bir partiyi bırakıp gelmek kolay iş değildir. Bunu siyaset yapanlar bilir. Bunun için sağlam bir duruş gerekiyor. Ali Şenay'ın bizimle en ufak bir pazarlığı olmamıştır. Bizimle kurduğu ilişkiler içinde kendisine bizim partimizin meclis üyelerine davrandığımız gibi davrandığımızı görmüştür. Bu süreç içinde yola bizimle devam etmek istedi. Bizimle birlikte Bayraklı'ya hizmet etmek istedi” diye konuştu.

Karabağ, sözlerine şöyle devam etti:

"BİZİM KAPIMIZ AÇIK"

“Partimizin büyümesi adına bizimle çalışmak adına her partiden insana kapımızın açık olduğunu söylemem gerekiyor. Nereden geldiği değil bizimle nasıl durduğu önemlidir.”

İstifasını ilçe seçim kuruluna verdiğini belirten Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Ali Şenay ise “40 yıldır bu mahallede oturuyorum. Ben icraata bakarım. Çalışan bir partinin yanında olmaktan gurur duyuyorum. Bundan sonra hep birlikte çalışacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından Karabağ ve Alper, Şenay'ın yakasına altı oklu rozeti taktı. Ardından Başkan Karabağ ve beraberindekiler belediye meclis toplantı salonunda bir süre sohbet etti.

Son istifayla birlikte CHP'nin meclis üyesi 23'e çıktı. AK Parti'nin meclis üye sayısı ise 14 oldu.

Kaynak: Sözcü

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERHAN ÇELİK CANLI YAYINDA BÖYLE İSTİFA ETTİ SON DAKİKA !! Diyarbakır'dan Acı Haber! Suriyeliler, Kırıkkale'de Ellerinde Sopalarla Türk Gençlere Saldırdı ! AKP'de beklenmedik İstifa...